Судове рішення #7357811

Справа № 2-о-126/2008

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

ЗО жовтня 2008 року     Харцизький міський суд Донецької області у складі:

головуючої - судді Саєнко О.Б. (Рокітної)

при секретарі - Должиковій Я.Ю. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харцизьку цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа: Управління Пенсійного фонду України в м. Харцизьку, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу , -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, в якій вказує, що його батько був ОСОБА_2. Його ім*я завжди було "Віталій'1, він ніколи не міняв своїїм*я, тому він має бути по батькові - "'Віталійович". Відповідно до його сівдоцтва про народження за № 067395 серії ШК за 1948 ріу, за актовим записом № 6, його по батькові зазначене було, як "Вікторович", однак у графі про повідомлення батьків значиться : батько народженного - ОСОБА_3, матір - ОСОБА_4. Тобто його по батькові повинно було вписане як "Віталійович " замість "Вікторович".

На підставі свідоцтва про народження, у 1970 році заявнику був виданий атестат № 1333 від 30.10.1970 році, де вказане його по батькові як « Вікторович» замість "Віталійович".

У жовтні 1966 році завник працевлаштувався в колгосп " большевик" який відносився до СільпоРади "Калининський" Цимлянського району в Ростовській області, про що була зроблена запис в трудову книжку колгоспника від 18.10.1966 році. Однак при заповнюванні трудової книжки, адміністрація не опиралася ні на які документи, тому у графі про повідомлення працівника було вписані його данні, а саме: прізвище -Любимов, ім*я ОСОБА_1, по батькові "Вікторович", та рік народження - 04 березня 1948 рік. Коли заявнику видавали військовий білет у 1967 році, уграфі про повідомлення військовообов’язкового теж були вписані його данні а саме: прізвище - Любимов , ім*я ОСОБА_1 , по батькові "Вікторович", після була внесене виправлення щодо його ім*я по батькові з "Вікторович" на "Віталійович". Усі зверталися до його, як "Геннадій Віталійович", знають що він "Вітальйович" його родичі, та сусіди.

В дійсний час заявник звернулась до пенсійного фонду в м. Харцизьку для оформлення пенсії, але йому не можуть цього зробити, оскільки при перевірці його документів, було виявлене, те що ті роки на котрі необхідно звертатися при нарахуванні пенсії, є роки коли він працював у колгоспі "Большевик" який відносився до СільпоРади "Калининський" Цимлянського району в Ростовській області, про що була зроблена запис в трудову книжку колгоспника від 18.10.1966 р. Але в трудовій книжці зазначене його по батькові "Вікторович" що не є вірним, замість "Віталійович".

У зв'язку з вищенаведеним заявник просить суд, встановити факт належності йому ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 документа - трудової книжки колгоспника від 1966 року, яка була видана адміністрацією колгоспа "Большевик" який відносився до СільпоРади "Калининський" Цимлянського району в Ростовській області, та усі записи про його стаж праці за усі роки його роботи в колгоспі належать йому - ОСОБА_1.

В судовому засіданні заявник просив задовольнити його вимоги.

Представник зацікавленої особи - Управління Пенсійного Фонду у м. Харцизьку, - в судове засідання не з'явився, надавши суду заяву про те, що просить розглянути справу у їх відсутність, проти вимог заявниці не заперечує.

Суд вважає можливим розглянути справу у відсутність представника зацікавленої особи.

Суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав:

Судом встановлено, що в свідоцтві про народження заявника, № 067395 серії ШК від 1948 року, актовий запис № 6, його по батькові записано як - Вікторович (а.с. 4).

Згідно атестату про профісійно - технічну освіту від 30 жовтня 1970 року, за № 1333 вбачається що по батькові заявника вказано як "Вікторович" замість "Віталійович" (а.с.5).

Згідно паспорта зая*вника серія ВВ 209023, виданого 13 грудня 1997 року Харцизьким MB УМВС України в Донецькій області, по батькові заявника вказано «Віталійович» (а.с.6).

В свідоцтві про шлюб, виданого 20 травня 1972 року, Калининською сільрадою Цимлянського району в Ростовській області, актовий запис № 11, ім.*я заявника по батькові вказано «Віталійович» (а.с. 7).

Свідок ОСОБА_5 в судовому засіданні пояснила, що вона є дружиною заявника, його прізвище по батькові є «Віталійович». Цей факт можно підтвердити тим, що в паспорті в графі по батькові записано «Віталійович».

Свідок ОСОБА_6 також підтвердив в судовому засіданні той факт, що по батькові заявник є ОСОБА_7.

Згідно ст. 256 п.6 ЦПК України суд розглядає справу про встановлення факту, належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім*я , по батькові , місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім*ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи , зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

На підставі вищевикладеного, суд вважає заяву ОСОБА_1 про встановлення належності правовстановлюючого документа задовольнити.

Керуючись ст.ст.10, 11, 60, 212, 213, 214, 256, 259 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити факт, належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 документа - трудової книжки колгоспника від 1966 року, яка була видана адміністрацією колгоспа "Большевик" який відносився до СільпоРади "Калининський" Цимлянського району в Ростовській області, та усі записи про його стаж праці за усі роки його роботи в колгоспі належать йому-Любимову ОСОБА_7.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд, шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення та поданням апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація