Судове рішення #7375478

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА


24.12.09р. Справа № Б24/95/00


 
 

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Калиниченко Л.М.

без участі представників сторін:

розглянувши заяву      Управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі м.Кривого Рогу       

до боржника  ДП "Криворізька Автобаза № 16" ВАТ "Криворіжбудтранс", м.Кривий Ріг

про визнання збільшених грошових вимог  на суму  89 879,57 грн., -

визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду

  ВСТАНОВИВ:

  Справа про  банкрутство ДП "Криворізька Автобаза № 16" ВАТ "Криворіжбудтранс", м.Кривий Ріг перебуває   на стадії ліквідації.

Згідно ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.

Враховуючи викладене, суд вважає за доцільне зобов’язати ліквідатора арбітражного керуючого Ракіну Аллу Анатоліївну   розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.

Керуючись п.4 ст.65, ст.86 ГПК України, ст.ст. 24, 25  Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",

  УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву  Управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі м.Кривого Рогу до розгляду.

2. Зобов'язати ліквідатора ДП "Криворізька Автобаза № 16" ВАТ "Криворіжбудтранс", м.Кривий Ріг - арбітражного керуючого Ракіну Аллу Анатоліївну в строк до  25.01.10 розглянути вимоги кредитора Управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі м.Кривого Рогу і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.

3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.  


Суддя Л.М. Калиниченко


 



 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація