Судове рішення #7381179

3-1086/2009 р.

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И  

25 грудня 2009 року                                 смт. Семенівка

Суддя Семенівського районного суду Полтавської області Шудря В. І. розглянувши матеріали, які надійшли від Семенівського РВ УМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку та жительку  с. Веселий Поділ ,   Семенівського району, Полтавської  області , ФОП,

 за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення

В С Т А Н О В И В :

17 листопада 2009 року гр.. ОСОБА_1 являючись підприємцем здійснювала торгівельну діяльність у невстановленому місці , а саме по вул. Леніна в смт, Семенівка н автомобільній стоянці навпроти ресторану.

ОСОБА_1 вину не визнала. Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення правопорушниці , суд прийшов до висновку, що справа підлягаю закриттю в зв’язку з відсутністю   події і складу   адміністративного правопорушення.

Керуючись ст. ст.    247  284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

  Провадження у  справі про адміністративне правопорушення , передбачене   ст. 160 КУпАП , щодо  ОСОБА_1   закрити за відсутністю   події і складу   адміністративного правопорушення.

 Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Полтавської області через районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.  

 

Суддя  Семенівського райсуду

Полтавської області                                           ОСОБА_2  

   

Постанова набрала чинності _______________ 2009 року.

Голова Семенівського районного суду

Полтавської області                                   ОСОБА_3              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація