Справа№2- 1687 2008р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2008 року Деснянський районний суд м.Києва в складі:
головуючого - судді Кепкал Л.І.
при секретарі Кузьменко А.П.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 12 серпня 2000 року. Від шлюбу мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
ОСОБА_1 звернулася з даним позовом до суду, мотивуючи свої вимоги тим, що спільне життя з відповідачем не склалось в зв"язку з тим, що у них з відповідачам різні характери та погляди на життя та ведення спільного господарства. Це привело до припинення шлюбних відносин і до повної втрати взаємоповаги та будь-яких почуттів. Оскільки їх сім*я розпалася остаточно з січня 2002 року, вони з відповідачем проживають окремо, збереження шлюбу буде суперечити її інтересам, тому позивачка просила шлюб розірвати.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги та просила їх задовольнити без надання строку на примирення.
Відповідач ОСОБА_2 предъявлений позов визнав повністю та не заперечував проти задоволення позову.
Судом встановлено, що сторони не підтримують шлюбні стосунки з січня 2002 року. Причиною тому є те, що у них різні характери та погляди на життя та ведення спільного господарства.. Подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам обох сторін.
Згідно ст. 112 ч.2 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей , що мають істотне значення.
На підставі наведеного, суд приходить до висновку, що сім*я сторін розпалася остаточно та поновлена бути не може, а тому позовні вимоги про розірвання шлюбу обгрунтовані та підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 4,10,60,88,213-215 ЦПК України, ст.ст.110, 112 СК України , суд
ВИРІШИВ:
Шлюб, зареєстрований 12 серпня 2000 року відділом РАГСу Дніпровського РУЮ у м.Києві, актовий запис № 742, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 -розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави держмито в сумі 17 грн.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду м.Києва на протязі десяти днів з дня проголошення рішення або протягом двадцяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення, яка подається на протязі десяти днів з дня проголошення рішення.