"08" травня 2012 р. Справа № 3-782/12
Справа № 3-782\12
ПОСТАНОВА
08 травня 2012 року суддя Вишгородського районного суду Київської області Заріцький С.М., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ВДАІ по обслуговуванню Вишгородського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, місце реєстрації: с. Веприк, вул.Шевченка, 10, Бобровицький район, Чернігівська область, фактичне місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2, -
ВСТАНОВИВ:
16.03.2012 року близько 21.00 години в м. Бровари по вулиці Гагаріна ОСОБА_1 керував транспортним засобом марки “Хюндай Тюссон”д.н.з. СВ 7650 АН з явними ознаками алкогольного сп”яніння, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп”яніння відмовився в присутності двох свідків: ОСОБА_2 та ОСОБА_3
Відповідальність за вказане правопорушення встановлена ст. 130 ч.1 КУпАП.
Дані обставини підтверджуються матеріалами про адміністративне правопорушення.
Правопорушник до суду не з”явився, про день і час розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки суду не відомі. Клопотань про відкладення розгляду справи від правопорушника не надходило, за таких обставин суд визнав можливим слухати справу у його відсутності.
Вина правопорушника підтверджується зібраними матеріалами справи.
При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом”якшують і обтяжують відповідальність.
Керуючись ст.ст. 130 ч.1,280 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 2550 грн. в дохід держави.
Постанова протягом десяти днів може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області.
Строк пред’явлення до виконання три місяці.
Суддя: Заріцький С.М.