Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #73978072

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 22-ц/774/5187/18А Справа № 199/9151/17 Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Куценко Т.Р.





У Х В А Л А

про призначення справи до апеляційного розгляду


07 вересня 2018 року                                                                 м. Дніпро


Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:


Головуючого Куценко Т.Р.

Суддів Демченко Е.Л., Максюти Ж.І.

заслухавши доповідь судді Куценко Т.Р. про проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська від 04 липня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди , завданих внаслідок скоєння дорожньо-транспортної пригоди, треті особи: Приватне акціонерне товариство «Європейський страховий союз, Головне управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області, Управління Держспоживслужби в Синельниківському районі, -


В С Т А Н О В И Л А:


Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов’язані з призначенням справи до розгляду в апеляційному суді, - проведені і справа може бути призначена до розгляду апеляційним судом.

       Керуючись ст. 366 ЦПК України, колегія суддів,-


У Х В А Л И Л А:


Закінчити дії по підготовці справи до розгляду апеляційним судом.

Призначити справу до апеляційного розгляду на 04 грудня 2018 року о 12 год. 10 хв. в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області (м. Дніпро, вул. Харківська, 13).

В судове засідання викликати осіб учасників справи.




Головуючий:                                                                 Т.Р. Куценко


Судді:                                                                         Е.Л. Демченко


                                                                                ОСОБА_4


  • Номер: 22-ц/803/1111/19
  • Опис: про відшкодування матеріаьної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 199/9151/17
  • Суд: Дніпровський апеляційний суд
  • Суддя: Куценко Т.Р.
  • Результати справи: у зв'язку з відмовою апелянта від своїх вимог
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.10.2018
  • Дата етапу: 09.01.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація