Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #74033712

Номер справи 623/1586/18

Номер провадження 2/623/751/2018



У Х В А Л А

Іменем України


25.09.2018 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

в складі: головуючого - судді Гуренко М.О.

з участю: секретаря - Телешевської В.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ізюмі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,


ВСТАНОВИВ:


Заочним рішенням Ізюмського міськрайонного суду від 20 вересня 2018 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені. Розірвано шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженкою ІНФОРМАЦІЯ_2, НОМЕР_1, виданий Ізюмським МРВ УМВС України в Харківській області 21.07.1997 року, яка зареєстрована та проживає за адресою: 64309, місто Ізюм, провулок Муравський, будинок 10, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженцем ІНФОРМАЦІЯ_4, останнє відоме місце проживання: 94005, Луганська область, місто Кадіївка, вулиця Колгоспна, будинок 4, зареєстрований 31 серпня 1974 року в Міському відділі РАЦС Харківської області, актовий запис № 436. Після розірвання шлюбу позивачу ОСОБА_1 залишено прізвище - «Мова». Ізюмський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області просили внести зміни до державного реєстру актів цивільного стану в Україні та внести відмітку до актового запису про шлюб № 436 від 31 серпня 1974 року, виконаний Міським відділом РАЦС Харківської області.

Судом під час винесення рішення була допущена описка, в десятому абзаці описової частини рішення невірно вказано прізвище та ініціали відповідача, а саме: вказано «ОСОБА_3В.» замість правильного «ОСОБА_2Г.».

 Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Частиною 2 ст. 269 ЦПК України визначено, що питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Відповідно до п. 19 постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судове рішення у цивільній справі" від 18 грудня 2009 року № 14, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд

       

УХВАЛИВ:


Виправити описку в заочному рішенні Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 20.09.2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, а саме: в десятому абзаці описової частини рішення вказати прізвище та ініціали відповідача - «ОСОБА_2Г.».

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд Харківської області протягом 15 днів з дня її проголошення.




Головуючий суддя М.О. Гуренко













Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація