Справа № 2-1707/2009р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 грудня 2009 року м. Ромни
Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі: головуючого судді: Шунько Г.О., при секретарі: Вівденко В.Ю.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Ромни справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
17 листопада 2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, що зареєстрований 20 листопада 1982 року виконавчим комітетом Смілівської сільської ради Роменського району Сумської області, про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис № 37, мотивуючи тим, що спільне життя з відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння .
Позивачка у попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала.
Відповідач у попередньому судовому засіданні не заперечував проти розірвання шлюбу.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засіданні.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку передбаченому ст. 174 ч. 4 ЦПК України.
Відповідно до ч.4 ст. 174 ЦПК України в разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Матеріалами справи встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 20 листопада 1982 року в виконавчому комітеті Смілівської сільської ради Роменського району Сумської області, про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис №37 (а.с.5)
Причиною розірвання шлюбу є відсутність взаєморозуміння між подружжям.
Шлюбні стосунки між сторонами припинені. Примирення між ними не можливе.
Наведене свідчить, що між сторонами склалися сімейні правовідносини з приводу розірвання шлюбу.
У відповідності до ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей.
Таким чином, пред’явлення позову про розірвання шлюбу позивачкою та визнання його вимог відповідачем свідчить про не бажання подружжя подальше підтримувати фактичні шлюбні взаємини, та зберігати шлюб. Подальше збереження сім’ї суперечило б інтересам сторін.
Визнання позову відповідачем, не суперечить Закону і не порушує права інших осіб.
За таких обставин, шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ч. 4 ст. 130, ч. 4 ст. 174 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги ОСОБА_1 - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 20 листопада 1982 року в виконавчому комітеті Смілівської сільської ради Роменського району Сумської області , про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис № 37.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС покласти на ОСОБА_2 в розмірі 17 грн., звільнивши від сплати витрат ОСОБА_1.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя підпис:
Копія вірна…
СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ОСОБА_3
В судовому процесі оголошено вступну та резолютивну частину рішення, повний текст віддрукований та підписаний 09 грудня 2009 року.