- позивач: ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
- відповідач: Вакуленко Сергій Миколайович
- Представник позивача: Савіхіна Анастасія Миколаївна
- позивач: ПАТ КБ "Приват Банк"
- представник заявника: Ямполець Ірина Сергіївна
- заявник: Вакуленко Сергій Миколайович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
__________________________________________________________________
Ухвала
10 жовтня 2018 року
м. Харків
справа № 639/1109/18
провадження № 22ц/818/212/18
Харківський апеляційний суд у складі:
головуючого судді - Сащенко І.С.,
суддів - Коваленко І.П., Овсяннікової А.І.,
розглянув у порядку письмового провадження цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Жовтневого районного суду міста Харкова від 07 вересня 2018 року в складі судді Баркової Н.В.,
у с т а н о в и в:
Ухвалою судді Апеляційного суду Харківської області Колтунової А.І. від 07 вересня 2018 року відкрито провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Жовтневого районного суду міста Харкова від 07 вересня 2018 року по справі за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Згідно з підпунктом 3 пункту 3 Розділу ХП «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» апеляційні суди, утворені до набрання чинності цим Законом, продовжують здійснювати свої повноваження до утворення апеляційних судів у відповідних апеляційних округах. Такі апеляційні суди у відповідних апеляційних округах мають бути утворені та розпочати здійснювати правосуддя не пізніше трьох років з дня набрання чинності цим законом.
Відповідно до пункту 8 розділу ХШ Перехідних положень ЦПК України у редакції Закону України № 2147-УШ від 03 жовтня 2017 року «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (далі - Закон № 2147-УШ), що набув чинності 15 грудня 2017 року, до утворення апеляційних судів в апеляційних округах їхні повноваження здійснюють апеляційні суди, у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується.
Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» Апеляційний суд Харківської області ліквідовано та утворено Харківський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Харківську область, з місцезнаходженням у місті Харкові.
02 жовтня 2018 року вказану апеляційну скаргу передано до Харківського апеляційного суду.
Згідно з даними автоматизованої системи документообігу суду визначено колегію судів: суддя-доповідач - Сащенко І.С., судді - Коваленко І.П., Овсяннікова А.І.
За правилами частини третьої статті 3 ЦПК України в редакції Закону № 2147-УШ провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду.
Керуючись статтями 365, 366 ЦПК України, Харківський апеляційний суд
у х в а л и в:
Справу за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Жовтневого районного суду міста Харкова від 07 вересня 2018 року в складі судді Баркової Н.В. призначити до розгляду судом апеляційної інстанції в приміщенні Харківського апеляційного суду без повідомлення учасників справи в порядку, передбаченому ст.369 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та касаційному оскарженню не підлягає.
головуючий суддя І.С.Сащенко
судді І.П.Коваленко
А.І.Овсяннікова
- Номер: 2/639/965/18
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 639/1109/18
- Суд: Жовтневий районний суд м. Харкова
- Суддя: Сащенко І. С.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.03.2018
- Дата етапу: 22.10.2018
- Номер: 2-п/639/40/18
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 639/1109/18
- Суд: Жовтневий районний суд м. Харкова
- Суддя: Сащенко І. С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.06.2018
- Дата етапу: 24.07.2018
- Номер: 22-ц/790/5186/18
- Опис: за позовом Публічного акцонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" до Вакуленка Сергія Миколайовича про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 639/1109/18
- Суд: Апеляційний суд Харківської області
- Суддя: Сащенко І. С.
- Результати справи:
- Етап діла: Відкрито провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.08.2018
- Дата етапу: 07.09.2018
- Номер: 22-ц/818/212/18
- Опис: за позовом публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до Вакуленка Сергія Миколайовича про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 639/1109/18
- Суд: Харківський апеляційний суд
- Суддя: Сащенко І. С.
- Результати справи: скасовано повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.10.2018
- Дата етапу: 22.10.2018