Судове рішення #7433521

Справа № 2-228-09

УХВАЛА

03 квітня 2009 року      Нетішинський міський суд Хмельницької області в складі судді Ходоровського Б.В., при секретарі Алексюк О.О. розглянувши справу за позовом комунального підприємства Нетішинської міської ради „Житлово-комунальне об’єднання” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування збитків, завданих порушенням зобов’язання,

 

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача в позові просить зобов’язати відповідачів відшкодувати житлово-комунальному об’єднанню збитки, завданні порушенням зобов’язання в розмірі 1139, 03 гривні.

02 квітня 2009 року від представника позивача в суд поступила заява в якій ставиться питання про залишення без розгляду позовної заяви, враховуючи той факт, що відповідачами борг перед  комунальним підприємством Нетішинської міської ради „Житлово-комунальне об’єднання” сплачено в повному обсязі.

    Оскільки має місце дійсне волевиявлення щодо залишення  позову без розгляду, суд вважає за необхідне відповідно до вимог ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України позов залишити без розгляду.

На підставі викладеного та керуючись ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України,

    УХВАЛИВ:

    Позовну заяву комунального підприємства Нетішинської міської ради „Житлово-комунальне об’єднання” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування збитків, завданих порушенням зобов’язання залишити без розгляду.

  Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом 5 днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга на ухвалу суду протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Хмельницької області через Нетішинський міський суд.

    Суддя Нетішинського

   міського суду                                 ОСОБА_5

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація