Судове рішення #7440346

справа № 2-6112/2009

Рішення

  Іменем України

 

18 січня 2010 року Бабушкінський райсуд м.Дніпропетровська в складі:

головуючого судді - Решетніка М.О.

при секретарі – Власенко Д.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ?ро стягнення аліментів”, -

  В с т а н о в и в:

Позивачка звернулася в суд з вищевказаним позовом до відповідача. В обґрунтування заявлених вимог посилається на те, що вона знаходилась в зареєстрованому шлюбі з відповідачем, який було розірвано 23 червня 2009 року. Від спільного подружнього життя мають неповнолітню дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Відповідач не бере участі у їх утриманні, потребує матеріальної допомоги, оскільки дочка знаходяться на її утриманні. Просила стягнути з відповідача аліменти на утримання дитини у розмірі 1/4 частини його заробітку (доходів) щомісяця до досягнення дочкою ОСОБА_4 повноліття.

У судовому засіданні позивачка заявлені позовні вимоги підтримала та просила задовольнити їх в повному обсязі.

Відповідач у судовому засіданні позов визнав, проти його задоволення не заперечував.

Заслухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню на підставі ст.ст.180,182,183 Сімейного кодексу України, з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні, сторони перебували в зареєстрованому шлюбі, який було розірвано 23 червня 2009 року в Бабушкінському відділі РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області, актовий запис №256 (а.с.4).

Від даного шлюбу сторони мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про народження, виданого 31 липня 2007 року Бабушкінським відділом РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області, актовий запис №882 (а.с.5).

У відповідності зі ст.180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Приймаючи до уваги матеріальне становище сторін, суд вважає, що з ОСОБА_2, необхідно стягнути на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання їх неповнолітньої дочки у розмірі 1/4 частини його заробітку (доходів) щомісячно, починаючи з 23 жовтня 2009 року і до досягнення дитиною повноліття.

На підставі статті 88 Цивільно-процесуального кодексу України необхідно стягнути з відповідача в доход держави мито у сумі 51грн. та 120грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 213-215 ЦПК України, суд, -

  ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання їх неповнолітньої дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку (доходів) щомісячно, починаючи з 23 жовтня 2009 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави мито у сумі 51грн. та 120грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення може бути оскаржене шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження на протязі 10 (десяти) днів із дня проголошення рішення і подальшої подачі апеляційної скарги на протязі 20 днів після подачі заяви на апеляційне оскарження. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 (десяти) днів із дня проголошення рішення.

Заява про апеляційне оскарження й апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська.

Суддя:                                       М.О. Решетнік

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація