- позивач: Публічне акціонерне товариство комерційний банк "Приватбанк"
- відповідач: Бовдуй Григорій Сергійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
__________________________________________________________________
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
18 жовтня 2018 року
м.Харків
справа №623/1528/18
провадження №22-ц/818/863/18
Суддя Харківського апеляційного суду Маміна О.В., розглянувши апеляційну скаргу Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 11 вересня 2018 року
по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,-
в с т а н о в и в:
Апеляційна скарга Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк на рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 11 вересня 2018 року оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження.
У зв'язку з цим вважаю за необхідне відкрити апеляційне провадження.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі у відповідності до вимог ст. 360 ЦПК України.
Частиною 1 ст. 369 ЦПК України передбачено, що апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
У разі, якщо ЦПК України не передбачено повідомлення учасників справи, то розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Керуючись ст. 359, 360, 361, ст. 369 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк»на рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 11 вересня 2018 року
по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, встановити їм строк для подання відзиву на апеляційну скаргу - 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя : О.В. Маміна
- Номер: 2/623/733/2018
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 623/1528/18
- Суд: Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
- Суддя: Маміна О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.06.2018
- Дата етапу: 24.04.2019
- Номер: 22-ц/818/292/19
- Опис: за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" до Бовдуй Григорія Сергійовича про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 623/1528/18
- Суд: Харківський апеляційний суд
- Суддя: Маміна О.В.
- Результати справи: в позові відмовлено; скасовано повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.10.2018
- Дата етапу: 05.04.2019