Судове рішення #7483091

Справа № 10-139     Суддя Прокопчук Г.М.

Доповідач Мішин М.І.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

5 лютого 2009 року колегія суддів судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Донецької області в складі:

головуючого     Смірнової В.В.

суддів     Мішина М.І., Терещенка І.В.

за участю прокурора Атаманова A.M.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Донецьку апеляцію обвинуваченого ОСОБА_1 на постанову судді Калінінського районного суду м. Горлівки від 19 січня 2009 року про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо

ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця міста Горлівка Донецької області, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, працюючого вантажником вугілля ЦЗФ «Кондратьєвське», мешкає: АДРЕСА_1 раніше судимого: 1) 29.05.2003 р. за ст.ст.185 ч.2, 185 ч.3 КК України Микитівським районним судом м. Горлівка до 3 років позбавлення волі; 2) 20.02.2004 р. за ст.ст.185 ч.3, 186 ч.4, 70 ч.4 КК України до 7 років 6 місяців позбавлення волі, звільненого 25.02.2008 р. умовно-достроково на 2 роки 5 місяців 16 днів

обвинуваченого у скоєні злочину, передбаченого ст.186 ч.3 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

У провадженні слідчого СВ Калінінського РВ ГМУ ГУМВС України в Донецькій області знаходиться кримінальна справа № 12-34484 ОСОБА_1 у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 186 КК України.У ході досудового слідства встановлено, що ОСОБА_1 8 січня 2009 р. з корисливих мотивів, з метою відкритого викрадення чужого майна, за попередньою змовою з ОСОБА_1 і ОСОБА_2, прийшли до АДРЕСА_2 м. Горлівки, де шляхом вільного доступу незаконно проникли в зазначену квартиру і, находячись там, стали погрожувати гр. ОСОБА_3, застосовуючи насильство безпечне життя і здоров'я останньої, після чого відкрито викрали її майно, завдавши потерпілій матеріальну шкоду на суму 862 грн., після чого з місця злочину зникли, викраденим розпорядилися за власним розсудом. 9 січня 2009 року ОСОБА_1 був затриманий в порядку ст.115 КПК України.

12 січня 2009 року строк затримання ОСОБА_1 було продовжено до 19.01.2009 р.

В апеляції обвинувачений просить постанову суду скасувати, обрав щодо нього запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. При цьому вказує, що слідством не доведено про те, що він може ухилитися від суду і слідства, що він має постійне місце проживання, постійне місце роботи, на утриманні має малолітню дитину.

Заслухавши доповідача, думку прокурора, який вважав апеляцію такою, що не підлягає задоволенню, вивчивши матеріали кримінальної справи, а також судові матеріали за розглядом подання слідчого, колегія суддів вважає, що апеляція не підлягає задоволенню з таких підстав.

Обираючи щодо ОСОБА_1 запобіжний захід у вигляді взяття під варту, суд достатньо врахував тяжкість інкримінованого йому злочину, дані про його особу, а саме те, що він раніше судимий, вчинив корисливий злочин тому прийшов до правильного висновку про наявність підстав вважати, що той буде порушувати покладені на нього процесуальні обов'язки як на обвинуваченого.

За цих підстав апеляція обвинуваченого задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного, керуючись вимогами ст.ст. 362, 366 КПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Апеляцію обвинуваченого ОСОБА_1 залишити без задоволення.

Постанову судді Калінінського районного суду м. Горлівки від 19 січня 2009 року про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту обвинуваченого ОСОБА_1 залишити без змін. Ухвала оскарженню не підлягає, на неї не може бути внесене подання прокурора.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація