Судове рішення #7486848

Справа № 3-6740/2008р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 липня 2008 року     м.Мукачево

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Маргитич О.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Мукачівського MB УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого директором ТзОВ "Мендоса".

за ст.41ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

12 червня 2008 року державним інспектором праці Територіальної державної інспекції праці у Закарпатській області ОСОБА_2 було проведено перевірку діяльності ТзОВ "Мендоса", директором якого є ОСОБА_1. В ході перевірки виявлені наступні порушення: виплата заробітної плати проводиться один раз на місяць; заробітна плата кваліфікованим працівникам не відповідача п.2.2 Генеральної угоди на 2004-2005 роки; не проведено повний розрахунок працівникам при звільненні; працівники товариства напередодні святкових днів працюють 8 годин; заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки не виплачувалась за три дня до початку відпустки. Таким чином, порушено ст. 24 Закону України "Про оплату праці", ст. 53, ст. 115 ч.3, ст. 116 ч.1, ст. 117 КЗпП України.

В суді правопорушник ОСОБА_1 вину свою у вчиненні даного адміністративного правопорушення визнав повністю і пояснив, що виявлені в ході перевірки недоліки поступово усуває, на даний час збільшено заробітну плату двом кваліфікованим працівникам, яка не відповідала Генеральній угоді товариства, не допускається затримка виплати заробітної плати працівникам.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 41 ч.1 КУпАП стверджується протоколом про адмінправопорушення протоколом серії № 07-03-12/514 від 12.06.2008 року, актом перевірки за № 07-03-12/573 від 12.06.2008 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 - за ст. 41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті п'ятдесят п"ять) грн.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація