- позивач: Антонюк Василь Миколайович
- Представник позивача: Кока Валентина Аркадіївна
- відповідач: ГУ Держгеокадастру у Житомирській області
- Представник позивача: Ющук Ігор Андрійович
- відповідач: головне управління Держгеокадастру у Житомирській області
- Відповідач (Боржник): Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області
- Позивач (Заявник): Антонюк Василь Миколайович
- Представник: Адвокат Ющук Ігор Андійович - представник позивача
- Представник: Адвокат Кока Валентина Аркадіївна - представник позивача
- Заявник апеляційної інстанції: Адвокат Кока Валентина Аркадіївна - представник позивача
- Представник позивача: Адвокат Ющук Ігор Андійович - представник позивача
- Представник позивача: Адвокат Кока Валентина Аркадіївна - представник позивача
- Представник відповідача: Горкуша Михайло Андрійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
У Х В А Л А
Справа № 291/1113/17
07 листопада 2018 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Моніча Б.С.
суддів: Капустинського М.М. Охрімчук І.Г.
розглянувши в порядку письмового провадження клопотання Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
Сьомим апеляційним адміністративним судом апеляційні скарги ОСОБА_1 поданими його представниками - адвокатом ОСОБА_2 та адвокатом ОСОБА_3 призначено до розгляду на 08.11.2018 об 11:00 у відкритому судовому засіданні.
05.11.2018 від представника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеококнференції. Проведення відеоконференції просить доручити Житомирському окружному адміністративному суду.
Перевіривши матеріали справи та клопотання позивача, суд вважає, що дане клопотання не підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Ознайомившись з поданим клопотанням вважаю, що воно не підлягає задоволенню, оскільки не відповідає вимогам ст.195 КАС України, з наступних підстав.
Відповідно до ч. 5 ст. 195 КАС України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно з ч. 7 ст. 195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Відповідно до ч. 8 ст. 195 КАС України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
За приписами вказаної норми клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь, пропуск строку може бути самостійною підставою для відмови у задоволенні клопотання. Тобто, приписи зазначеної статті вимагають конкретного визначення дати проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Як зазначалось вище, судове засідання призначено на 11 год. 00 хв. 08 листопада 2018 року, клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції надійшло до суду 05 листопада 2018 року, тобто з порушенням строку звернення з зазначеним клопотанням передбаченого ч. 7 ст. 195 КАС України, що унеможливлює проведення судового засідання призначеного на вищевказану дату в режимі відеоконференції.
Оскільки Головни управлінням Держгеокадастру у Житомирській області не дотримано строки звернення з клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд апеляційної інстанції вважає, що останнє не підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 195, 243, 325, 328, 329 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні клопотання Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.
Головуючий Моніч Б.С.
Судді Капустинський М.М. Охрімчук І.Г.
- Номер: 2-а/291/5/18
- Опис: скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.09.2017
- Дата етапу: 16.11.2018
- Номер: 2-а/291/45/17
- Опис: скасування постанови про адміністративне правопорушення від 20.09.2017 року
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.09.2017
- Дата етапу: 29.09.2017
- Номер: КДМ/874/35/18
- Опис: про скасування постанови про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Матеріали справи
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Житомирський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.06.2018
- Дата етапу: 26.06.2018
- Номер: 22а/874/3124/18
- Опис: про скасування постанови про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Житомирський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено за підсудністю
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.06.2018
- Дата етапу: 02.10.2018
- Номер:
- Опис: скасування постанови про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.10.2018
- Дата етапу: 16.11.2018
- Номер: К/9901/534/19
- Опис: скасування постанови про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 291/1113/17
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Моніч Б.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.01.2019
- Дата етапу: 21.01.2019