Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #75085849

Справа № 342/1271/18

Провадження № 2/342/833/2018


УХВАЛА


12 листопада 2018 року                                                        м. Городенка


Суддя Городенківського районного суду Івано-Франківської області Гайдич Р.М., розглянувши матеріали позовної заяви за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  розірвання шлюбу,


                                                   В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2, в якому  просить     розірвати шлюб  між нею та відповідачем, який  був зареєстрований 13 грудня 2016 року  в Івано-Франківському міському  відділі  державної реєстрації  актів цивільного стану Головного  територіального  управління юстиції в Івано-Франківській області, актовий запис № 2128; після  розірвання шлюбу  залишити прізвище «Королюк» та судові витрати, повязані із розглядом справи стягнути із відповідача.

Вирішуючи  питання про відкриття провадження у справі, встановлено, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 175 та 177 ЦПК України, зокрема:    

позовна заява не містить підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, що передбачено п. 10 ч.3 ст.175 ЦПК України.

Згідно ч.1, ч.5 ст.177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, а також всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.

У відповідності до вимог ч.2, ч.4, ч.5 ст.95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях, повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Примірники копій, які долучені позивачкою  до позовної заяви  не засвідчені на відповідність їх оригіналам.

Відповідно до ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177  цього  Кодексу,  постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і надає позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

З наведених обставин вважаю за необхідне позовну заяву залишити без руху  з наданням строку  для усунення недоліків.

Керуючись статтями 175,  185 ЦПК України, -


                                                       У Х В А Л И В:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  розірвання шлюбу, - залишити без руху та надати позивачці строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Недоліки усунути шляхом подання до позовної заяви: містить підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав; належним чином засвідчених копій доданих до позовної заяви документів.


У разі не усунення недоліків позовної заяви у зазначений строк заява буде вважатись неподаною і повернута.

Ухвала  набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.




Суддя:                                                         Гайдич Р. М.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація