Справа № 2-а-96-2010 р.
У Х В А Л А
27 січня 2010 року м. Вінниця
Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Батрин О.В., розглянувши в м. Вінниці матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Головного Управління праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради про виплату допомоги по догляду за дитиною, яка не досягла трирічного віку, -
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою судді від 13 січня 2010 року позовна заява ОСОБА_1 до Головного Управління праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради про виплату допомоги по догляду за дитиною, яка не досягла трирічного віку залишена без руху та надано строк для усунення недоліків даної позовної заяви до 25 січня 2010 року, оскільки вона не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, а саме позовні вимоги позивачем не конкретизовані: не зазначено, які рішення, дії чи бездіяльність відповідача є протиправними; з якого та по який час слід провести позивачу виплату грошової допомоги по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку та в якій сумі. Крім того, позивачем ставляться позовні вимоги, які відносяться до виключної компетенції Конституційного Суду України.
В зв’язку з тим, що позивачем вказані недоліки у встановлений судом строк усунені не були, слід вважати таку заяву неподаною та повернути позивачу.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 106, 108 п. 1 ч. 3 КАС України, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного Управління праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради про виплату допомоги по догляду за дитиною, яка не досягла трирічного віку - визнати неподаною та повернути позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена через Замостянський районний суд м.Вінниці до Київського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п'яти днів з дня її проголошення та апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя