Судове рішення #7529101

Справа №2-А-348/10

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

    25  січня 2010  року                         м. Мукачево

    Суддя Мукачівського міськрайонного  суду  Закарпатської  області  Довжанин В.М., розглянувши адміністративний позовом ОСОБА_1 до інспектора АП Мукачівського окремого взводу ДПС  ВДАІ та АТІ м. Мукачева та Мукачівського району ОСОБА_2, третя сторона Мукачівський окремий взвод ДПС ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області про  скасування постанови про адміністративне правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

    Позивач звернулася до суду з адміністративним позовом до інспектора АП Мукачівського окремого взводу ДПС  ВДАІ та АТІ м. Мукачева та Мукачівського району ОСОБА_2, третя сторона Мукачівський окремий взвод ДПС ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області про  скасування постанови про адміністративне правопорушення.

    Форма і зміст поданого адміністративного позову відповідає вимогам, передбаченим ст.ст.105,106 КАС України.

    Керуючись ст.ст. 104, 107, 110 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

У Х В А Л И В:

    Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до інспектора АП Мукачівського окремого взводу ДПС  ВДАІ та АТІ м. Мукачева та Мукачівського району ОСОБА_2, третя сторона Мукачівський окремий взвод ДПС ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області про  скасування постанови про адміністративне правопорушення.

Попереднє судове засідання призначити на 9 лютого 2010 року о 10 годині 00 хвилин  за участю позивача та представника відповідача в Мукачівському міськрайонному суді за адресою м. Мукачево вул. Л.Толстого 13 А / 50 .

Відповідачу пропонується до 8 лютого 2010 року надати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.

Справа розглядатиметься Мукачівським міськрайонним судом в складі судді Довжанин В.М., при секретарі Пуга В.П.

    Копію ухвали про відкриття провадження з інформацією про права та обов’язки направити позивачу та його представнику, копію ухвали про відкриття провадження з інформацією про права та обов’язки, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу.

Суддя Мукачівського

міськрайонного суду                 підпис                          ОСОБА_3

Копія вірна:

Суддя                                                                                              В.М. Довжанин

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація