Судове рішення #7543883

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

21 січня   2010   року                Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі головуючого  судді Циганка М.О.,  при секретарі Чміль С.І., з участю прокурора  Сухонос А.В., потерпілої ОСОБА_1, розглянувши  в відкритому  судовому  засіданні  в залі суду в м. Прилуки кримінальну справу про обвинувачення: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, Білорусія, проживаючої  ІНФОРМАЦІЯ_3, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_4,  не працюючої, розлученої, маючої на утриманні неповнолітнього сина,  потерпіла від Чорнобильської катастрофи, раніше  не судимої,  у вчиненні злочинів  передбачених   ч.3 ст.357, ч.2 ст. 191 та ч.1 ст.366 КК України  , -                                                    

В С Т А Н О В И В :

        Підсудна ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні  злочинів  передбачених   ч.3 ст.357, ч.2 ст. 191 та ч.1 ст.366 КК України.                                                      

        Так, по даній кримінальній справі цивільним позивачем ПАТ «Альфа-Банк» заявлено цивільний позов про стягнення з ОСОБА_2 14232 грн. 06 коп. збитків завданих протиправними діями підсудної, та згідно якого цивільний позивач просить суд вжити заходів для забезпечення відшкодування збитків завданих злочином, шляхом накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно, вклади що належать підсудній ОСОБА_2, де б воно не знаходилось.

       Суд вислухавши думку прокурора, підсудної, потерпілої, дослідивши матеріали кримінальної справи, враховуючи що цивільному позивачеві ПАТ «Альфа-Банк» завдані збитки, та з метою вжиття заходів до забезпечення пред’явленого цивільного позову, вважає необхідним вжити заходи щодо забезпечення цивільного позову.

       Статтею 29 Кримінально-процесуального кодексу України передбачено, що при наявності достатніх даних про те, що злочином заподіяна матеріальна шкода, орган дізнання, слідчий, прокурор і суд зобов'язані вжити заходів до забезпечення цивільного позову. Згідно ст.126 КПК України забезпечення цивільного позову й можливої конфіскації майна провадиться шляхом накладення арешту на вклади, цінності та інше майно обвинувачуваного чи підозрюваного або осіб, які несуть за законом матеріальну відповідальність за його дії, де б ці вклади, цінності та інше майно не знаходилось, а також шляхом вилучення майна, на яке накладено арешт. Накладання арешту на вклади зазначених осіб провадиться винятково за рішенням суду.  

       На підставі викладеного, керуючись  ст.ст. 29,126 КПК України суд , -

 

                                                        П О С Т А Н О В И В :

     Накласти арешт на рухоме та нерухоме майно, вклади що належать підсудній ОСОБА_2  де б воно не знаходилось .

     Копію постанови для виконання направити відділу державної виконавчої служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції Чернігівської обл.

     Постанова оскарженню не підлягає.  

    Суддя                                                                                                       М. Циганко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація