Судове рішення #7551395

                                      Копія

                                    Справа: № 2-2810 /2009р.

                           

                                           

 

           

               Р І Ш Е Н Н Я

                            Іменем України

12 листопада 2009 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:     головуючого – судді – Зємцова В.В.

            при секретарі          -     Галайчук Н.І.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні в залі судового засідання в  м. Кременчуці справу за позовом ТОВ „Житлорембудсервіс” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості,

            В С Т А Н О В И В:

    Позивач просив стягнути з відповідачів солідарно заборгованість по оплаті за житло в сумі 871 грн. 96 коп., що виник за період з 01.07.2008 року по 31.03.2009 року, а також 30 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.  Вказував, що відповідачі не проводять своєчасно оплату за житло.

У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_4 позов підтримав, просив задовольнити, посилаючись на обставини та підстави, викладені в позові.

 Відповідачі проти позову заперечували вказували, що вони не ухиляються від укладання договору, їм не було запропоновано його укласти, квартплату вони здійснюють своєчано, ніяких послуг щодо утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вони не отримують, також, не виконано вимогу щодо розміщення на будинку інформації про виконання послуг з утримання бідинків і споруд у відповідності до Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 року № 76.  

Суд, вислухавши пояснення представника позивача, відповідачів, вивчивши матеріали справи, встановив наступне.

Відповідно до рішення виконкому Кременчуцької міської ради № 818 від 08.08.2008 року, ТОВ «Житлорембудсервіс» є виконавцем послуг з управління житловим фондом, який у відповідності до рішення виконкому Кременчуцької міської ради від 12.12.2007 року № 1298 «Про погодження виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та початку регулярної діяльності з з затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Відповідно до Договору про надання послуг з управління житловим фондом комунальної власності м. Кременчука № 197 від 24.06.2008 року ТОВ „Житлорембудсервіс” з 01.07.2008 року призначено управителем житлових будинків, які знаходяться на балансах КГЖЕП „Автозаводське”, КГЖЕП „Молодіжне” та КГЖЕП „Центральне”. Даними договором  надано право збору та нарахування платежів з утримання будинків та прибудинкових територій, а також ТОВ „Житлорембудсервіс” зобов”язано здійснювати від свого імені управління майном в інтересах споживачів послуг.

Відповідачі  зареєстровані  та  проживають у приватизованій АДРЕСА_1 і своєчасно не сплачують за житло та мають борг по оплаті за житло в сумі 871 грн. 96 коп., який виник за період з 01.07.2008 року по 31.03.2009 року і  який  на день розгляду справи  не погашено.

Відповідно до ст.ст. 64, 65, 66-68 ЖК України, наймач та члени його сім'ї зобов'язані своєчасно проводити оплату за житло та комунальні послуги.

Відповідачі не мають пільг на оплату послуг по утриманню будинків, не виконують зобов'язання по оплаті за житло, чим порушують права позивача на одержання  платежів за надані послуги. Крім того, відповідачі відмовилися від укладення  договору про реструктуризацію боргу відповідно до вимог Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію” та Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги, затвердженого Постановою КМ України від 27 червня 2003р. № 976.

Враховуючи наведені обставини позов підлягає задоволенню. З відповідачів у солідарному порядку на користь позивача необхідно стягнути борг по оплаті за житло у розмірі 871 грн.96 коп., який виник за період з 01.07.2008 року по 31.03.2009 року, 30 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи та на користь держави мито у розмірі 51 грн.  

Керуючись  ст. ст. 64-68  ЖК  України, ст. ст. 262, 264 ЦК  України, ст. ст. 14, 57-59, 208, 209, 212-215, 218, 223  ЦПК України, суд, -

                               В И Р І Ш И В:

Позов ТОВ „Житлорембудсерсів” – задовольнити.

Стягнути у солідарному порядку з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь ТОВ „Житлорембудсервіс” м. Кременчука заборгованість по квартирній платі в сумі 1355 грн. 96 коп., який виник за період з 01.07.2008 року по 31.03.2009 року, 30 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи та на користь держави мито у розмірі 51 грн.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного Суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

   

   

   

   

    Суддя:   підпис

    Копія вірна :

    Суддя :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація