- боржник: Степанцов Валерій Віталійович
- заявник: Степанцова Марина Сергіївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Лозівський міськрайонний суд Харківської області
СУДОВИЙ НАКАЗ
03.12.2018 року Справа № 629/6162/18
Номер провадження 2-н/629/1111/18
Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Мицик С.А., розглянувши заяву ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.п.н. НОМЕР_1 (зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_1) про видачу судового наказу про стягнення на її користь із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, і.п.н. НОМЕР_2 (АДРЕСА_4) аліментів на утримання доньки- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, у розмірі ? частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісяця, починаючи з 13.11.2018 року і до досягнення донькою повноліття.
Згідно вимог ч.5 ст.183 Сімейного кодексу України той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.
Згідно ч.2 ст. 182 Сімейного кодексу України мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Відповідно до ст. 161 ЦПК України судовий наказ може бути видано,якщо заявлено вимогу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших заінтересованих осіб.
Згідно ч.1 ст. 167 ЦПК України та п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України, розгляд заяви про видачу судового наказу проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника. Під час розгляду вимогу порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Керуючись ст.ст.160,161,167,168 ЦПК України, ст.ст.182,183 Сімейного кодексу України,-
НАКАЗУЮ:
Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, і.п.н. НОМЕР_2 (зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5) на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.п.н. НОМЕР_1 (зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_1) аліменти на утримання неповнолітньої доньки, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, у розмірі ? частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісяця, починаючи з 13.11.2018 року і до досягнення дитиною повноліття.
Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, і.п.н. НОМЕР_2 (зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5) судовий збір у розмірі 176,20 грн. на користь держави (отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, код отримувача за ЄДРПОУ: 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача 899998, рахунок отримувача: 31211256026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106).
Судовий наказ в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.
Судовий наказ в частині стягнення аліментів може бути пред'явлено до виконання протягом всього періоду, на який присуджено платежі.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачеві, копію направити боржникові.
Суддя___________ С.А. Мицик
Відповідно до вимог ст.170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першоїстатті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. У разі видачі судового наказу відповідно до пункту 4 частини першоїстатті 161 цього Кодексуборжник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів. У разі видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, судовий наказ може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку, встановленому главою3розділуVцьогоКодексу.
Судовий наказ набрав чинності «________»_____________________20__ року
Суддя: С.А. Мицик
Судовий наказ видано «________»_____________________________20__ року
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу. Повне найменування установи, підприємства, організації в якому знаходиться судовий наказ на виконанні. Загальна сума, відрахована за судовим наказом. Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві. Підстава для повернення судового наказу. Підпис керівника установи, підприємства прикладенням (печатки, організації).
Інші відмітки:
- Номер: 2-н/629/1111/18
- Опис: про стянення аліментів на дитину
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 629/6162/18
- Суд: Лозівський міськрайонний суд Харківської області
- Суддя: Мицик С.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.11.2018
- Дата етапу: 03.12.2018