Справа № 3- 326 /10
ПОСТАНОВА
іменем України
09 лютого 2010 року м. Дергачі
Суддя Дергачівського районного суду Харківської області Нечипоренко І.М., розглянувши матеріали, які надійшли від відділу прикордонної служби «Козача Лопань» Харківського прикордонного загону Державної прикордонної служби України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина Таджикистану, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 за ч.1 ст.2041 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
08 лютого 2010 року о 11 год. 30 хв. в пункті пропуску «Козача Лопань» під час проведення прикордонного контролю вагону № 7 поїзду № 143 «Санкт-Петербург - Харків» був виявлений громадянин Таджикистану ОСОБА_1, який перетнув державний кордон з РФ в Україну за внутрішнім паспортом громадянина Таджикистану НОМЕР_1, що не дає права вїзду в Україну згідно Угоди про взаємні поїздки громадян між Кабінетом Міністрів України та Урядом Таджикистана від 06.07.2001 року, тобто без відповідних документів.
Згідно протоколу про адміністративне затримання громадянин Таджикистана ОСОБА_1 був затриманий 08.02.2010 року о 11 годині 30 хвилин.
У судовому засіданні правопорушник свою вину визнав у повному обсязі, пояснив, що не знав про правила перетинання державного кордону України громадянами Таджикистану.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення доказана у повному обсязі та підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, матеріалами справи про адміністративне правопорушення та поясненнями правопорушника.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 2041 КУпАП, тобто перетинання державного кордону України в пункті пропуску без відповідних документів.
Згідно до ст.33 КУпАП стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладанні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Згідно ст. 34 КУпАП, щире розкаяння винного, суддею визначається обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення.
Таким чином, з огляду на характер скоєного ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини суддя дійшов до висновку про накладання адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 2041, ст. ст. 283, 284 КУпАП, –
ПОСТАНОВИВ:
Визнати громадянина ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст 2041 КУпАП.
Накласти на громадянина ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту терміном 1 (одна) доба.
До строку адміністративного арешту зарахувати строк адміністративного затримання. Виконання постанови здійснити за територіальною належністю.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя І.М. Нечипоренко