Справа № 2-77/2007 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 лютого 2007 року Таращанський районний суд Київської області
в складі:
головуючого: Василснка О.М. при секретарях: Сальник О.Л. розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Таращі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з даним позовом.
В судовому засіданні позивачка свої позовні вимоги підтримала в повному обсязі і просить розірвати між нею та відповідачем по справі шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року Чапаєвською сільською радою Таращанського району Київської області, актовий запис за НОМЕР_1, на тій підставі, що, відповідач останнім часом змінив ставлення до сім'ї, почав зловживати спиртними напоями, внаслідок чого між ними почали виникали сварки, взаємні образи, що і спричинили втрату нею до відповідача почуття. Сімейно-шлюбні відносини вона не бажає продовжувати з ним. Вважає, що їх сім'ю зберегти неможливо, на розірванні шлюбу наполягає. Спору щодо поділу майна не мають. Дітей: неповнолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та малолітнього ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження просить залишити на її вихованні.
Відповідач позов визнав повністю, не заперечує проти розірвання шлюбу, з причинами розірвання шлюбу вказаними позивачкою у позовній заяві, погоджується. Не заперечує, щоб діти проживали з позивачкою.
Неповнолітній ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, виявив бажання проживати з матір'ю ОСОБА_1.
Судом встановлено, що сторони з ІНФОРМАЦІЯ_1 року перебувають в шлюбі зареєстрованому Чапаєвською сільською радою Таращанського району Київської області, актовий запис за НОМЕР_1. Від даного шлюбу мають двох дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, які проживають з позивачкою та перебувають на її вихованні.
Причиною розірвання шлюбу стало те, що відповідач змінив ставлення до сім'ї, почав зловживати спиртними напоями, внаслідок чого між сторонами почали виникали сварки та взаємні образи, що і призвели до втрати позивачкою до відповідача почуття. Сімейно-шлюбні відносини позивачка не бажає продовжувати з відповідачем. Позивачка вважає, що сім'ю зберегти неможливо, на розірванні шлюбу наполягає. Спору відносно поділу майна та місця проживання дітей сторони не мають.
Неповнолітній ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, у судовому засіданні виявив бажання проживати з матір'ю ОСОБА_1.
Вказані обставини встановлено з пояснень сторін, матеріалів справи, вивчених в судовому засіданні, а саме: копії свідоцтва про одруження (а.с.5), копій свідоцтв про народження (а.с.6-7).
Враховуючи фактичні взаємини подружжя, що подальше спільне їх життя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам та інтересам їх дітей, суд прийшов до висновку, що сім'ю зберегти неможливо і шлюб необхідно розірвати.
Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності до того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
За таких обставин, позов підлягає задоволенню.
Понесені позивачкою судові витрати у розмірі 16 грн. та витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАПС у розмірі 8,50 грн. суд поскладає на відповідача.
Керуючись ст.ст. 2,10, 15, 57, 60, 79, 88, 174, 208, 209, 212-215, 218, 294, 296 ЦПК України, ст.ст. 104,105, 110, 112, 160 СК України, суд, -
ВИРІШИВ: Позов задовольнити.
Шлюб ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року Чапаєвською сільською радою Таращанського району Київської області, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.
Неповнолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження та малолітнього ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, оприділити проживати з матір"ю ОСОБА_1.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 понесені нею судові витрати у розмірі 16 грн.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС у розмірі 8,5 грн.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо вказану заяву не було подано; в разі її подання, якщо апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження; в разі подання апеляційної скарги - після розгляду справи апеляційним судом, якщо його (рішення) не скасовано.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. На рішення може бути подано апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Київської області через Таращанський районний суд Київської області.