Справа № 3-4219/2008р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 квітня 2008 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Маргитич О.І., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ та автоінспекції по обслуговуванню м. Мукачево та Мукачівського району Закарпатської області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, 14А, Мукачівського району,
громадянина України, тимчасово не працює.
за ст. 130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
26 лютого 2008 року о 17 год. 15 хв. ОСОБА_1 на а/д Київ-Чоп в с. Дравці, Ужгородського району, Закарпатської області передав керування свого транспортного засобу марки „Фольцваген" д/н НОМЕР_1 громадянину ОСОБА_2 в якого були ознаки алкогольного сп’яніння, чим порушив п.2.9"а" Правил дорожнього руху України.
Правопорушник в судове засідання з’явився, вину свою у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю.
Вина ОСОБА_1 у вчинені даного адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративне правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія АО за № 096526 від 26 лютого 2008 року.
У відповідності п.2:9"а" ПДР України - водієві забороняється керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння або перебувати під впливом наркотичних, чи токсичних речовин.
Керуючись ст. ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 - за ст. 130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) грн.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.