Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #76172419

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 530/481/17 Номер провадження 11-кп/814/366/18Головуючий у 1-й інстанції Дем'янченко С.М. Доповідач ап. інст. ОСОБА_1




У Х В А Л А


27 грудня 2018 року м. Полтава




Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду у складі:

головуючого – Нізельковської Л.В.,

суддів – Гонтар А.А., Костенка В.Г.,

із секретарем – Шевченко І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про здійснення дистанційного судового провадження, -


В С Т А Н О В И Л А :

Вироком Зіньківського районного суду Полтавської області від 03.07.2018 року ОСОБА_2 засуджений за ч.2 ст.185 КК України, із застосуванням положень ч.4 ст.70 КК України, до покарання у вигляді 3 років 2 місяців позбавлення волі.

       На вказаний вирок суду обвинуваченим подано апеляційну скаргу.

       На адресу апеляційного суду надійшло клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 в якій ставиться питання про проведення судовогозасідання в режимі відеоконференції між державною установою „Божківська виправна колонія №16” та Полтавським апеляційним судом.

       Відповідно до ст.336 КПК України за клопотанням сторони чи інших учасників судового провадження, в тому числі особи, яка тримається в установі попереднього ув'язнення або установі виконання покарань, судове провадження може здійснюватись у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).

       Враховуючи те, що обвинувачений перебуває в установі виконання покарань, бажає взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з метою забезпечення його прав та оперативності розгляду провадження, на підставі п.5 ч.1 ст.366 КПК України, колегія суддів приходить до висновку про необхідність проведення дистанційного судового провадження.

       На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 336, 405 КПК України, колегія суддів апеляційного суду, -

                                                               

У Х В А Л И Л А:

Задовольнити клопотання обвинуваченого ОСОБА_2

Апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Зіньківського районного суду Полтавської області від 03.07.2018 року, призначений на 13.30 год. 16.01.2019 року, провести в режимі відеоконференції між державною установою „Божківська виправна колонія №16” та Полтавським апеляційним судом.

Відповідальним особам державної установи „Божківська виправна колонія №16” здійснити передбачені законом дії щодо забезпечення проведення засідання.


                                                СУДДІ:


ОСОБА_1 ОСОБА_3 ОСОБА_4



  • Номер: 11-кп/814/283/19
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 530/481/17
  • Суд: Полтавський апеляційний суд
  • Суддя: Нізельковська Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.10.2018
  • Дата етапу: 27.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація