Судове рішення #7617687

Справа № 3-304/10

П О С Т А Н О В А

03.02.2010 року                                 м.Виноградів

Суддя Виноградівського районного суду Дворніченко В.І., розглянувши адміністративні матеріали що надійшли з Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює,

за  ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1Я 30.01.2010 близько 11-15 години в м.Виноградів по вул.Шевченка в порушення законодавства про валютні операції на пропозицію невідомої йому особі обміняв у неї 500 угорських форинтів на гривні.

ОСОБА_1Я під час судового розгляду справи визнав обставини протоколу та вину у порушенні законодавства про валютні операції та обіцяв в подальшому не допускати порушень, просив врахувати дані обставини при обранні виду та міри стягнення.

Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 у порушенні правил про валютні операції, встановлені ч.1 ст.16 Декрету КМУ «Про валютну систему та валютне регулювання» є доведеною, а кваліфікація його дій, як незаконний обмін валютних цінностей, відповідальність за що передбачена ст.162 КУпАП – вірною.

Керуючись ст.ст.283-285 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у скоєні адмінправопорушення за ст. 162 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді попередження із конфіскацією валютних цінностей в дохід держави: одна банкнота цінністю п’ятсот угорських форинтів серії ЕА 6208681 від 2008 року.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Закарпатської області протягом десяти днів з дня винесення постанови, через даний місцевий суд.

Суддя :                                     В.І.Дворніченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація