- Позивач в особі: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради
- Позивач (Заявник): Прокурор Чернігівської області
- Відповідач (Боржник): ПАТ "Ніжинський жиркомбінат"
- Позивач (Заявник): Заступник прокурора Чернігівської області
- Відповідач (Боржник): Приватне акціонерне товариство "НІЖИНСЬКИЙ ЖИРКОМБІНАТ"
- Заявник: Прокурор Чернігівської області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@nag.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"26" грудня 2018 р. Справа№ 927/737/18
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Чорної Л.В.
суддів: Тищенко А.І.
Агрикової О.В.
розглянувши апеляційну скаргу Заступника прокурора Чернігівської області
на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. (повний текст складено та підписано 19.11.2018р.)
у справі № 927/737/18 (суддя Демидова М.О.)
за позовом Заступника прокурора Чернігівської області в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Ніжинської міської ради
до Приватного акціонерного товариства «Ніжинський жиркомбінат»
про стягнення 144 010,45 грн.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. у справі №927/737/18 позов Заступника прокурора Чернігівської області в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Ніжинської міської ради до Приватного акціонерного товариства «Ніжинський жиркомбінат» про стягнення 144010,45 грн. залишено без розгляду.
Не погоджуючись із прийнятою ухвалою, прокурор звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить оскаржувану ухвалу скасувати та передати справу на розгляд суду першої інстанції.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 12.12.2018р. апеляційну скаргу Заступника прокурора Чернігівської області на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. залишено без руху.
Заступник прокурора Чернігівської області подав клопотання про усунення недоліків разом із платіжним дорученням №2894 від 03.12.2018р. про сплату судового збору на суму 1 762,00 грн.
Скаржником в апеляційній скарзі заявлено клопотання про відновлення пропущеного процесуального строку для подання апеляційної скарги на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. у справі № 927/737/18.
Колегія суддів дослідивши подане клопотання, дійшла висновку про те, що вказані підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження є поважними, клопотання скаржника про відновлення пропущеного процесуального строку для подання апеляційної скарги на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. у справі №927/737/18, є таким, що підлягає задоволенню.
Апеляційна скарга оформлена у відповідності з вимогами встановленими ст. 258 Господарського процесуального кодексу України
Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Керуючись статтями 119, 234, 256, 258, 262, 268 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Поновити Заступнику прокурора Чернігівської області строк на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. у справі №927/737/18.
2. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Заступника прокурора Чернігівської області на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 19.11.2018р. у справі № 927/737/18.
3. Розгляд справи №927/737/18 призначити на 09 год. 45 хв. 10.01.2019р., який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань №8, 2-й поверх.
4. Встановити позивачу та відповідачу строк для подання відзиву на апеляційну скаргу протягом п`яти днів з дня вручення копії даної ухвали. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог ст. 263 Господарського процесуального кодексу України.
5. Апелянт має право подати до суду відповідь на відзив протягом п'яти днів з дня вручення йому відзиву на апеляційну скаргу. Копія відзиву (відповіді на відзив) та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надсиланням (наданням) відзиву (відповіді на відзив) до суду.
6.Копію ухвали надіслати учасникам апеляційного провадження до відома.
7. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду. Згідно з ч. 2 ст. 169 Господарського процесуального кодексу України заяви, клопотання і заперечення подаються тільки в письмовій формі.
8. Роз'яснити учасникам справи, що юридична особа бере участь у справі через керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника (ч.3 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України). Представником у суді може бути адвокат або законний представник (ч. 1 ст. 58 Господарського процесуального кодексу України).
9. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.
10. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Всі документи та письмові докази подаються виключно через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А (І поверх).
Головуючий суддя Л.В. Чорна
Судді А.І. Тищенко
О.В. Агрикова
- Номер:
- Опис: про стягнення
- Тип справи: Позовна заява, подана прокурором
- Номер справи: 927/737/18
- Суд: Господарський суд Чернігівської області
- Суддя: Чорна Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.10.2018
- Дата етапу: 05.12.2018
- Номер:
- Опис: стягнення 144010 грн. 45 коп.
- Тип справи: Апеляцiйна скарга, подана прокурором
- Номер справи: 927/737/18
- Суд: Північний апеляційний господарський суд
- Суддя: Чорна Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.12.2018
- Дата етапу: 10.01.2019
- Номер:
- Опис: про повернення судового збору
- Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 927/737/18
- Суд: Господарський суд Чернігівської області
- Суддя: Чорна Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.02.2019
- Дата етапу: 19.02.2019