Судове рішення #7625501

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2008 року.     Справа № 2-859/08

Вільногірський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді     Шаповала Г.І.

при секретарі     КудінійН.І.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Вільногірську,  Дніпропетровської області,  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання часток в праві власності на нерухоме майно та встановлення порядку користування житлом,

УСТАНОВИВ:

Згідно позову,  який надійшов до суду 12.11.2008 року,  позивач прохає визнати за ним та відповідачкою право спільної часткової власності на 1/2 частки на квартиру АДРЕСА_1,  та на квартиру АДРЕСА_2; встановити порядок користування приміщеннями квартири АДРЕСА_2,  шляхом визнання за ним права приватного користування житловою кімнатою середнього розміру,  а за відповідачкою та їх неповнолітньою дочкою-Дарією - право користування двома іншими житловими кімнатами,  залишивши нежитлові підсобні приміщенням квартири в сумісному користуванні сторін та їх дочки.

Позивач та відповідачка в судове засідання не з'явилися,  але від позивача надійшла письмова заява з проханням залишити позов без розгляду в зв'язку з вирішенням спору.

Згідно п.5 ч.1  ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду,  якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Згідно п.4 ч.1  ст.  83 ЦПК України,  сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду у випадку залишення заяви без розгляду.

Згідно п.5 ч.2  ст.  83 ЦПК України,  сплачена сума коштів на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи повертається за ухвалою суду у випадку залишення заяви без розгляду з підстав,  передбачених п.п.1, 2 і 8  ст.  207 цього Кодексу,  а саме,  якщо заяву подано особою,  яка не має цивільної процесуальної дієздатності; якщо заяву від імені заінтересованої особи подано особою,  яка не має повноважень на ведення справи; якщо провадження у справі відкрито за заявою,  поданою без додержання вимог,  викладених у  ст.  ст.  119, 120 цього Кодексу,  та не було сплачено судовий збір чи не було оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.

Суд приходить до висновку про часткове задоволення заяви,  а саме,  про залишення позову без розгляду та про повернення позивачу суми судового збору (державного мита) -51.00 грн,  яка була сплачена ним згідно квитанції № 3552.243.1 від 12.11.2008 року через КБ „Приватбанк" та отримана Держказначейством м.  Вільногірська.

У поверненні суми - 07.50 грн. з оплати інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи слід відмовити,  оскільки підстав для повернення цього виду судових витрат немає.

Керуючись   ст.  8 ч. 1 п.6,  ч.2 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» №7-93 від 21.01.1993 р.,  ст.  ст.  207-210, 222, 223, 292-294 ЦПК України,  суд

УХВАЛИВ:

Заяву позивача - ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду -задовольнити частково. Письмову заяву прилучити до матеріалів справи.

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання часток в праві власності на нерухоме майно та встановлення порядку користування житлом -  залишити без розгляду.

Судовий збір (державне мито) в сумі 51.00 грн.,  який було сплачено позивачем в дохід держави згідно квитанції № 3552.243.1 від 12.11.2008 року через КБ „Приватбанк",  повернути позивачеві через управління державного казначейства України в м.  Вільногірську,  Дніпропетровської області. Оригінал зазначеної квитанції повернути позивачеві після набрання ухвалою законної сили.

У поверненні 07.50 грн. з оплати інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи - відмовити.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана у строк,  встановлений статтею 294 ЦПК України,  ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала,  якщо її не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана в Вільногірський міський суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  або в строк,  передбачений для подання заяви про апеляційне оскарження,  через Вільногірський міський суд.

Копію ухвали протягом п'яти днів з часу проголошення надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення сторонам.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація