Судове рішення #7645405

                                                                                               

                                                                                     Справа № 2-2670/09р.

З  А  О  Ч  Н  Е    Р І Ш Е Н Н Я

Іменем      України

16 червня 2009 року Автозаводський районний суд м. Кременчука, Полтавської області в складі:      

Головуючого судді – Кривич Ж.О.,

    при секретарі – Чихаріній В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини,

 

В С Т А Н О В И В:

В квітні 2009 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини.

    В судовому засіданні позивач позов підтримала в повному обсязі, просила стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання малолітньої дитини – дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1  в розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку (доходів), щомісячно, і до досягнення дитиною повноліття.

    Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не прибув з невідомих суду причин. Про час та день розгляду справи повідомлявся; про причини неявки суд не повідомляв; заяви про розгляд справи в його відсутності суду не надав.

    Суд, вислухавши пояснення позивача, яка не заперечувала проти ухвалення заочного рішення по справі, давши аналіз і оцінку наданим доказам, приходить до наступного:

    Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття.

    Відповідно до п.3 ч.1 ст.182 Сімейного Кодексу України при визначенні розміру аліментів суд враховує наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина.

    Відповідно до ч.1 ст.183 частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.

Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 29.08.1998 року; шлюб не розірваний. Сімейне життя не склалося, - проживають окремо. Від шлюбу мають малолітню дитину : дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з матір’ю і перебуває на її повному утриманні.

Відповідач добровільно грошової допомоги дитині не надає.  На утриманні інших неповнолітніх дітей не має, працездатний, працює.

Враховуючи вищевикладене, суд, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню в повному обсязі.

    Відповідно до ст. 367 ЦПК України суд вважає можливим допустити негайне виконання рішення у межах суми платежу за один місяць.

    Керуючись ст.ст. 14,57-59,174,208,209,212-215,218 ЦПК України, ст.ст. 180,181, 182 Сімейного Кодексу України, -

                                                                   В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уроженця м. Веймар Німеччина, аліменти на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 на утримання малолітньої дитини: дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, в розмірі ј частки з усіх видів заробітку (доходів) щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 15 квітня 2009 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в прибуток держави в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 250 грн.

   

Рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.  

   

Заочне рішення може може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м.Кременчука шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в дес ятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація