Справа № 4с-14/09р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 червня 2009 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі :
Головуючого – судді Кривич Ж.О.,
при секретарі – Чихаріній В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці скаргу ОСОБА_1 на дії головного державного виконавця Автозаводського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_2,
В С Т А Н О В И В :
З жовтня 2008 року в провадженні суду перебуває скарга ОСОБА_1 на дії головного державного виконавця Автозаводського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_2
28.04.2009 р. скаржник в судове засідання не з”явився, про час та місце судового засідання повідомлявся належним чином про причини своєї неявки суд не повідомив.
04.06.2009 р. скаржник повторно в судове засідання не з”явився, будучи належним чином повідомленим про час і місце судового засідання. Причини своєї неявки суд не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав.
Таким чином, в силу ч.2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що позивач повторно не з”явився до суду без поважних причин.
Відповідно до вимог ч.3 ст. 169, п.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви ( скарги ) без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з”явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ч.3 ст.169, п.3ч.1,ч.2 ст. 207 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Скаргу ОСОБА_1 на дії головного державного виконавця Автозаводського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_2 - залишити без розгляду.
Роз”яснити скаржнику його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення скарги без розгляду.
Ухвала може бути оскарженою в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги у випадку їх спільного чи окремого неподання або розгляду справи Апеляційним судом, якщо ухвалу не скасовано.
СУДДЯ :