Справа № 1327/4622/2012
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 жовтня 2012 р. Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Рак Л. С. розглянувши матеріали, які надійшли від державної податкової інспекції у м. Червонограді про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, працюючої головним бухгалтером ТзОВ «Каріна», проживаючої ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст.163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 перебуваючи на посаді головного бухгалтера ТзОВ «Каріна», допустила несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов»язання по збору за спеціальне використання води в сумі 5,36 грн.
Опитана в суді порушниця свою вину визнала повністю, та пояснила, що сума яка не була оплачена складає 5,36 грн., на даний час вона оплачена в повному обсязі.
Крім того її вина у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.163-2 КУпАП України доводиться зібраними по справі доказами, а саме протокол про адміністративне правопорушення Серія АА №342142 від 04.10.2012р.; Акт про порушення податкового законодавства від 28.09.2012 року, суддя приходить до висновку, що діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 163-2 КУпАП.
Обираючи вид та міру стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, малозначність вчиненого правопорушення, оскільки сума несплаченого податку становить 5,36 грн., вважаю за можливе обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП, суддя, -
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-2 КУпАП та обмежитись усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області, шляхом подання скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: ОСОБА_2