Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 січня 2010 року м. Вінниця
Замостянський районний суд м. Вінниці
в складі:
головуючого - судді: Ковальчука О.В.,
при секретарі: Кимлик І.М.,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу,
Встановив:
У січні 2010 року ОСОБА_3 звернулась до суду із вказаним позовом до ОСОБА_4, посилаючись на те, що 06 жовтня 1989 року вони з відповідачем зареєстрували шлюб у міському відділі РАГС виконавчого комітету Вінницької міської ради Вінницької області, актовий запис № 3068, неповнолітніх дітей не мають .
Спільне життя з відповідачем не склалось в зв’язку з різними характерами та поглядами на життя, на роль кожного з подружжя в сім’ї, ведення домашнього господарства, сім`я існує лише формально, спільне господарство не ведеться, сторони біля 3-х років проживають окремо, подальше збереження сім`ї не є можливим, тому позивачка наполягає на розірванні шлюбу.
В судовому засіданні позивачка повністю підтримала позовні вимоги та просила суд розірвати шлюб між нею та відповідачем.
Відповідач до судового засіданя не з’явився, надавши суду письмову заяву, відповідно до якої позов визнав та просив розглянути справу у його відсутність.
Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши заяву відповідача та матеріали справи, суд вважає, що в попередньому судовому засіданні є всі законні підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки відповідач добровільно позов визнав, сім’я фактично розпалась та існує формально, сторони тривалий час проживають окремо, спільне господарство не ведеться, строк на примирення не може дати позитивних результатів, подальше збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін .
Визнання відповідачем позову не суперечить Закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
На підставі викладеного та ст. ст. 110, 112 СК України, керуючись ст. ст. 10, 57, 60, 130, 174, 209, 212 - 215 ЦПК України, суд,
Вирішив:
Розірвати шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_4, зареєстрований 06 жовтня 1989 року у міському відділі РАГС виконавчого комітету Вінницької міської ради Вінницької області, актовий запис № 3068.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_4 державне мито в сумі 17 гривень, ОСОБА_3 від сплати державного мита звільнити.
На рішення суду до Апеляційного суду Вінницької області через Замостянський районний суд м. Вінниці може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду.
Головуючий:
- Номер: 2-436/10
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-436/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Ковальчук Олександр Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.08.2015
- Дата етапу: 28.08.2015
- Номер: 6/278/20/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-436/10
- Суд: Житомирський районний суд Житомирської області
- Суддя: Ковальчук Олександр Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.02.2020
- Дата етапу: 27.02.2020
- Номер: 2-436/10
- Опис: про визнання протиправною бездіяльність УПФУ та зобов'язання здійснити нарахування та виплату доплати до пенсії як дитині війни
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-436/10
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Ковальчук Олександр Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.07.2010
- Дата етапу: 05.07.2010