ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
№ 3-17
2010 року
01 лютого 2010 р. сел.Чорнухи
Суддя Чорнухинського районного суду Полтавської області Ткаченко М.М. розглянувши матеріали, які надійшли від територіальної державної інспекції праці у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, гр.України, працюючого головою ФГ „Слобожанщина”, не судимого
за ч.1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 порушив вимоги ст. 24 Закону України “Про оплату праці” та ст. 115 КЗпП України щодо строків та періодичності виплати заробітної плати, а саме заробітна плата виплачується один раз на місяць.
В порушення вимог ст. 96 КЗпП України, середньомісячна заробітна плата в господарстві становить - 627 грн. та не відповідає фактично діючому розміру тарифної ставки робітника І розряду основного виробництва, яка становить – 650 грн.
Порушено вимоги ст. 142 КЗпП України а саме, правила внутрішнього трудового розпорядку в господарстві не розроблено.
На розгляді адміністративної справи гр. ОСОБА_1 свою вину визнав повністю.
Крім визнання вини правопорушником, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та доданими матеріалами, а саме актом перевірки №16-28-48/66 від 23.12.2009 року.
Обставин, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність, не вбачається.
Заслухавши пояснення правопорушника, розглянувши матеріали справи приходжу до висновку, що в діях гр. ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП.
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне застосувати відносно правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 279, 283, 284 КУпАП
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 ввизнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн. на користь держави.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні стороку відмовлено.
Строк пред’явлення виконавчого документу до виконання три місяці.