Судове рішення #7675104

Справа № 3-26/2010 року

                                             

                П О С Т А Н О В А

                          Іменем  України

 21  січня  2010 року                                                                       Демидівський районний суд  

                                                                                                                Рівненської області

    Суддя Демидівського районного суду Рівненської області А.С.Лободзінський, розглянувши матеріали, які надійшли від Демидівського РВ УМВС України в Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1 – 11.08.1992року народження, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, до адміністративної відповідальності притягується вперше за ст.173 КУпАП  , -

                           В С Т А Н О В И В :

   

8 січня 2010 року  о 22 годині   в клубі села  Княгинин  Демидівського району Рівненської області, що є громадським місцем,     ОСОБА_1 виражався  в адресу інших громадян  нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

      Своїми діями   ОСОБА_1І скоїв адміністративне правопорушення передбачене   ст.173 КУпАП .

     ОСОБА_1І вину в суді  визнав повністю. Щиро розкаюється в скоєнному.

    Відповідно до ч.2 ст.13 КУпАП, у разі вчинення особами  віком від шіснадцяти до вісімнадцяти років,  адміністративного правопорушення,  передбаченого статею 173 КУпАП, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах .

    Обираючи правопорушнику стягнення суд враховує особу    ОСОБА_1   який вперше притягається до адміністративної відповідальності, характеризується по місцю проживання посередньо.(а.с.7)  До  обставини, що  пом”якшують  відповідальність,  суд відносить щире каяття.   Обставин, що  обтяжують відповідальність судом не встановлено.

    Враховуючи наведене,  рахую за необхідне  застосувати відносно         ОСОБА_1 адміністративне стягнення  у вигляді  штрафу.

    На підставі наведеного, керуючись ст.ст.283-285 КУпАП , -

   

                            П О С Т А Н О В И  В:

ОСОБА_1      за  ст.173 КУпАП  піддати адміністративному стягненню- штрафу в розмірі 51 (п”ятдесят одна) гривня.

     Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Демидівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя  

підпис

Суддя Демидівського районного суду                                 А.С.Лободзінський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація