Судове рішення #770152
Справа № 2о-38 2007 рік

Справа № 2о-38 2007 рік

 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

22 лютого 2007 року Хортицький районний суд М.Запоріжжя у складі

головуючого судді     Бондаренко І.В.

при секретарі                             Виковій С.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Запоріжжі справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи - відділ РАГС Хортицького району М.Запоріжжя, 1 державна нотаріальна контора Заводського району М.Запоріжжя, про встановлення факту родинних відносин, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулась до суду з заявою, в якій просить суд встановити знаходження її в родинних відносинах з померлими: матір'ю ОСОБА_2. та братом ОСОБА_3., оскільки в її документах вказано ім"я "ІНФОРМАЦІЯ_1, а в свідоцтві про її народження - "ІНФОРМАЦІЯ_2. Встановлення вказаного факту їй необхідне для оформлення права на спадщину.

Заінтересовані особи - відділ РАГС Хортицького району та 1 нотконтора Заводського району - надіслали заяви, в яких проти задоволення заяви не заперечують, просять слухати справу у відсутності їх представників.

В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1./дівоче призвище ІНФОРМАЦІЯ_3, рос. - ІНФОРМАЦІЯ_4/ народилась ІНФОРМАЦІЯ_5.

В свідоцтві про її народження вказано, що її матір'ю є ОСОБА_2, а її ім"я записане як "ІНФОРМАЦІЯ_2.

В свідоцтві про народження ОСОБА_3 вказано, що його матір'ю є ОСОБА_2.

ІНФОРМАЦІЯ_6 заявниця уклала шлюб з гр.ОСОБА_4., змінила дівоче призвище на ІНФОРМАЦІЯ_7", і в свідоцтві про шлюб її ім"я вказане вже як "ІНФОРМАЦІЯ_1.

ІНФОРМАЦІЯ_8 померла ОСОБА_2.

ІНФОРМАЦІЯ_9 помер ОСОБА_3

Після смерті вказаних осіб залишилось спадкове майно, але ОСОБА_1. не має можливості оформити своє право на спадщину, оскільки в свідоцтві про народження її ім"я вказане як "ІНФОРМАЦІЯ_2. При отриманні паспорта заявниця змінила своє ім"я на "ІНФОРМАЦІЯ_1.

Свідки ОСОБА_6. та ОСОБА_7. - сусіди померлої ОСОБА_2. -суду пояснили, що ОСОБА_1. дійсно є донькою ОСОБА_2. та сестрою ОСОБА_3

Вислухавши заявницю, свідків та дослідивши письмові докази по справі, суд дійшов висновку про необхідність задоволення заяви та встановлення факту того, що заявниця є донькою ОСОБА_2. та сестрою ОСОБА_3

Керуючись ст.ст. 10,60,208,212-218,256-259 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Визнати факт того, що ОСОБА_1 є донькою ОСОБА_2, що мешкала в АДРЕСА_1 та померла ІНФОРМАЦІЯ_8.

Визнати факт того, що ОСОБА_1 є сестрою ОСОБА_3, що мешкав в АДРЕСА_1 та помер ІНФОРМАЦІЯ_9.

На рішення протягом 10 днів з дня його проголошення може бути подана заява про його апеляційне оскарження, а апеляційна скарга - протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація