Судове рішення #7701726

                                   

                                                                                                                   Справа № 3-1/2009 року

                    П О С Т А Н О В А

                       Іменем України

20 січня 2009 року                         м.Лубни        

Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Гудков С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ по обслуговуванню Лубенського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності :

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, гр-на України, не працюючого, ідентифікаційний код не відомий.

за ст.130 ч.1 КУпАП,

                    В С Т А Н О В И В :

25 листопада 2008 року о 08 годині 30 хвилин в м.Лубни по вул.Радянській, водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом “Шевролет Авео” д/н НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння.

ОСОБА_1 своїми діями порушив п 2.9 ПДР України та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст.130ч.1 КУпАП.

Вину свою, при викладених обставинах, ОСОБА_1 не визнав, пояснивши при цьому, що працівники міліції неупереджено до нього відносяться.

      Але вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями працівників міліції ОСОБА_2, ОСОБА_3, які пояснили, що ОСОБА_1 був ними зупинений25.11.2008 р. о 8 год. 30 хв., оскільки його автомобіль нерівно їхав.  При розмові з водієм, від нього відходив запах алкоголю, останнього було доставлено до Лубенського наркологічного диспансеру, де лікар встановив у ОСОБА_1 стан сп’яніння, внаслідок вживання алкоголю. Вина також підтверджується протоколом медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп’яніння № 312, який проводився 25.11.2008 року о 8 годині 40 хвилин і є беззаперечним доказом наявності стану алкогольного сп’яніння у гр-на ОСОБА_1, а саме 25.11.2008 року о 8 год. 30 хв.

    Враховуючи, що ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнав, не  розкаявся, вважаю, що останнього слід позбавити права керування транспортним засобом.

    На підставі викладеного та керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП,

                    П О С Т А Н О В И В :

     ОСОБА_1 за ст.130 ч.1 КУпАП позбавити прав керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік.

Постанова судді може бути оскаржена протягом 10-ти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Полтавської області через місцевий суд, який виніс постанову.

    Суддя                                 С.В.Гудков

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація