ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
№2а-1053/10/1370
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
04 лютого 2010 року
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Крутько О.В., перевіривши матеріали позовної заяви Державного підприємства «Львіввугілля» до Відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про скасування постанови,-
в с т а н о в и в :
Ухвалою від 19.10.2009 р. Червоноградського міського суду Львівської області адміністративний позов ДП «Львіввугілля» (ВП «Шахта «Великомостівська») до ВДВС Головного управління юстиції у Львівській області про скасування постанови про арешт коштів боржника передано за підсудністю до Львівського окружного адміністративного суду.
Справа отримана Львівським окружним адміністративним судом 04.02.2010 р. (вх. № 3862).
Як вбачається з матеріалів справи, позовну заяву ДП «Львіввугілля» № 8-1054 від 28.09.2009 р. подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: до позовної заяви не додано її копії для відповідача та копій всіх долучених до неї документів, що підтверджується описом матеріалів справи. Відсутні докази про те, що копії позовної заяви направлялися відповідачу Червоноградським міським судом Львівської області. Позивачем не додано до справи постанову (копію постанови) державного виконавця від 10.09.2009 р., яка оскаржується, не долучено доказів, що виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа № 2-5603 перебуває в складі зведеного виконавчого провадження, тобто позивач не підтвердив обставин, якими він обґрунтовує позовні вимоги. Позовна заява ДП «Львіввугілля» підписана представником ОСОБА_1, який на час отримання справи Львівським окружним адміністративним судом не має підтверджених повноважень (довіреність № 8/1 від 02.01.2009 р. діяла до 31.12.2009 р.). Всупереч вимог п.5 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві не зазначено поштову адресу представника відповідача, номер засобу зв»язку, адресу електронної пошти представника та сторін у справі.
Враховуючи вищевказане, з огляду на встановлений п.5 ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства України строк розгляду справи, останню належить залишити без руху, а позивачу надати строк для усунення недоліків, у відповідності до ч.1 ст.108 КАС України.
Керуючись ст.ст.106, 108, 165, 181 Кодексу адміністративного судочинства України,
у х в а л и в :
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Позивачу надати строк до 25 лютого 2010 року для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків.
3. Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду у порядку та строки передбачені ст.ст. 186, 254 КАС України.
Суддя О.В. Крутько