Судове рішення #7735146

Справа №2-н-2/10

С У Д О В И Й      Н А К А З

                05 лютого 2010 року                                                                                                      м. Борзна

Суддя Борзнянського районного суду Чернігівської області Страшний О.М., розглянувши заяву ПАТ “ОСОБА_1 Аваль”, Чернігівська ОД АТ «ОСОБА_1 Аваль» юридична адреса  14017 м.Чернігів, проспект Перемоги, 21, про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості по кредиту в сумі 25312,88 грн. з ОСОБА_2, 22.11.1955 р.н, проживаючого у ІНФОРМАЦІЯ_1, індекс 16400.

Відповідно до ст.115 КЗпП України, ст.ст.96, 102, 103 ЦПК України, -

 

Н А К А З У Ю :

1.Стягнути з боржника  - ОСОБА_2, 22.11.1955 р.н, 16400, АДРЕСА_1, інд.номер НОМЕР_1,  на користь стягувача – ПАТ “ОСОБА_1 Аваль” Чернігівська ОД АТ «ОСОБА_1 Аваль» юридична адреса: 14017,  м.Чернігів, проспект Перемоги, 21, р/р 29095744  МФО 353348, код 14245308  заборгованість по  кредиту сумі 25312,88 грн.

2.Стягнути з боржника на користь ПАТ “ОСОБА_1 Аваль” судовий збір  в сумі 126,56 грн.

3.Стягнути з боржника на користь ВАТ “ОСОБА_1 Аваль” витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 30,00 грн.

4.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

             Суддя Борзнянського районного суду                                     О.М.Страшний.

Згідно зі ст.104 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред”явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п”яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст.106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності  “____“ _______________ 200__ року

Суддя           ______________                         ______________________

Відмітки  про  виконання  судового  наказу


    Дата надходже             ння судового наказу на виконання Повне наймену           вання підприємства, установи, організації, де знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до ВДВС

Чи стягуваче                             ві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації  та печатка Примітки















 

Інші  відмітки ______________________________________________

___________________________________________________________

___________________________________________________________

_____________________________________________________________________

  • Номер: 6/522/755/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-н-2/10
  • Суд: Приморський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Страшний Олександр Миколайович
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.08.2018
  • Дата етапу: 27.12.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація