Судове рішення #7747081

Справа № 1–270/2010 року

В    И    Р    О    КІ М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

01.02.2010  року Солом'янський районний суд м. Києвав складі:  головуючого - судді     ЗАХАРОВОЇ А.С.                   при секретарі     СОЛОВИЦЬКОЇ І.М.            з участю прокурора     АФЕНКІНОЇ Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну  справу по обвинуваченню: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 ' євська, Кемеровської області, українця. громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, має на утриманні двох неповнолітніх дітей,  непрацюючого, проживаючого у АДРЕСА_1, раніше судимого:   26.09.1997 року Військовим судом Вінницького гарнізону за ст. 240 п «В», 241 п «А», 42 КК України (1960 року) до З років 6 місяців позбавлення волі, звільнений з місць позбавлення волі 04.09.1999 року на підставі Закону України «Про амністію» від 16.07.1999 року; 10.12.2001 року Лисичанським міським судом за ст. 185 ч. З КК України до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки ,- в скоєні злочину, передбаченому ст. 185 ч.1 КК України,-

В С Т А Н О В И В:

Підсудний ОСОБА_1 28.10.2009 року, приблизно о 18 годині ЗО хвилин, знаходячись у залі очікування Південного вокзалу залізничного комплексу ст. Київ-пасажирський, побачив раніш незнайомого ОСОБА_2. який спав на дивані, та біля якого на стільці заряджався мобільний телефон і у нього виник умисел на таємне викрадення чужого майна.

Реалізуючі свій злочинний намір, що направлений на таємне викрадення чужого майна, підсудний ОСОБА_1, скориставшись тим, що потерпілий ОСОБА_2, який спав та тимчасово залишив без догляду свій мобільний телефон, а також впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає,. підійшов до вказаного стільця і таємно викрав мобільний телефон марки «Нокі 6101»,  в якому знаходилась сім - картка оператора мобільного зв'язку «Київстар», на рахунку якої коштів не було, а також зарядний пристрій до мобільного телефону.

З викраденим майном підсудний ОСОБА_1 з місця вчинення злочину зник, розпорядившись викраденим на власний розсуд.

Діями підсудного ОСОБА_1 було завдано потерпілому ОСОБА_2 матеріальної шкоди на суму 300 грн., яка відшкодована шляхом повернення викраденого.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у  таємному викраденні чужого майна, що належить потерпілому ОСОБА_2   28.10.2009 року, приблизно о 18 годині ЗО хвилин в залі очікування Південного вокзалу залізничного комплексу ст. Київ-пасажирський . при обставинах, викладених у фабулі вироку, визнав повністю, щиро розкаявся у скоєному і дав пояснення щодо вчинення ним злочину, які відповідають фактичним обставинам справи і ніким в т.ч. і ним не оспорюються.

Відповідно до ч. 3 ст. 299 КПК України суд обмежив дослідження фактичних обставин справи допитом підсудного ОСОБА_1.

  Таким чином, суд приходить до висновку про те, що підсудний ОСОБА_1 своїми умисними діями таємно викрав чуже майно (крадіжка), а тому його дії необхідно кваліфікувати за ч. 1 ст. 185 КК України.

При призначенні покарання підсудному ОСОБА_1 , суд відповідно до вимог ст. 65 КК України враховує ступінь і характер суспільної небезпеки нею скоєного, його особу: раніше судимий, позитивно характеризується за місцем мешкання, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, на обліку у лікарів психіатра та нарколога, відсутність матеріальної шкоди.

Щире розкаяння підсудного у вчиненому, судом визнається, як обставина, яка пом”якшує покарання підсудного ОСОБА_1 .

Обставин, що обтяжуюють покарання підсудного ОСОБА_1 , судом не встановлено.

Враховуючи викладене, фактичні обставини справи, особу підсудного   ОСОБА_1 , а також і те, що  вчинений ним злочин  віднесений до злочинів середньої тяжкості згідно ст. 12 КК  України, суд  вважає за необхідне визначити йому міру покарання у вигляді штрафу в дохід держави і таке покарання є необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд,-

З  А  С  У  Д  И  В  :

Визнати винним ОСОБА_1  за ч. 1  ст. 185 КК України і призначити йому покарання у вигляді штрафу в дохід держави в межах 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 1700 грн..

Запобіжний захід ОСОБА_1  залишити підписку про невиїзд з місця проживання до набрання вироком чинності.

Речові докази: мобільний телефон марки «Нокі 6101»,  сім - картку оператора мобільного зв'язку «Київстар», зарядний пристрій до мобільного телефону залишити в користуванні потерпілого ОСОБА_2 .

Вирок може бути оскаржений  до Апеляційного суду м. Києва через районний суд   протягом 15 діб з моменту його проголошення.

       С у д д я :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація