Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #77483725


ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД



УХВАЛА


01 березня 2019 року м. Херсон

номер справи: 653/4404/17

номер провадження: 22-ц/819/77/19

Херсонський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:


головуючого (суддя-доповідач) Пузанової Л.В.,

суддів: Склярської І.В.,

Чорної Т.Г.,


розглянувши питання про участь учасників справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді справи за позовом ОСОБА_2 до Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська Херсонської області, Міністерства освіти і науки України про зобов'язання створити орган приватизації,

встановив:


04 липня 2018 року Генічеський районний суд Херсонської області ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке 04 жовтня 2018 року Вище професійне училище № 17 подало (здало на пошту) апеляційну скаргу.

Справу призначено до розгляду в суді апеляційної інстанції на 26 березня 2019 року, 11 годину 00 хвилин.

Враховуючи місце проживання (знаходження) сторін та з метою виключення незручностей та витрат, пов'язаних із їх переїздом до м. Херсона, і забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, колегія суддів відповідно до статті 212 ЦПК України вважає за необхідне визначити участь позивача та представника відповідача Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська Херсонської області у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Генічеського районного суду Херсонської області.

Керуючись статтею 212 ЦПК України, суд


ухвалив:


Визначити участь позивача ОСОБА_2 та представника відповідача Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська Херсонської області в судовому засіданні 26 березня 2019 року о 11 годині 00 хвилин в режимі відеоконференції

Доручити Генічеському районному суду Херсонської області забезпечити проведення відеоконференції за участю ОСОБА_2 та представника Вищого професійного училища № 17 м. Генічеська Херсонської області.

Копію ухвали направити Генічеському районному суду Херсонської області для виконання, ОСОБА_2 та Вищому професійному училищу № 17 м. Генічеська Херсонської області - для відома.

Роз'яснити сторонам, що у разі явки до Херсонського апеляційного суду у призначений час справи до розгляду, вони (їх представники) мають право брати участь у судовому засіданні в загальному порядку та їх неявка в судове засідання у разі належного повідомлення про час і місце розгляду справи не перешкоджає розглядові справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Головуючий Л.В. Пузанова



Судді: І.В. Склярська






Т.Г. Чорна





  • Номер: 22-ц/819/77/19
  • Опис: за позовом Горбань Жанни Леонідівни до Вищого професійного училища №17, Міністерства освіти і науки України про зобов’язання створити орган приватизації,
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 653/4404/17
  • Суд: Херсонський апеляційний суд
  • Суддя: Пузанова Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.10.2018
  • Дата етапу: 07.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація