Судове рішення #77573
6/220

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ



УХВАЛА

"10" серпня 2006 р.                                                                 Справа № 6/220

За заявою  Мукачівської об”єднаної державної податкової інспекції, м.Мукачево та Мукачівського відділення державного казначейства, м.Мукачево

до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос”, с.Макарьово, Мукачівський район

про банкрутство,


СУДДЯ   Й.Й.КАДАР


Суть спору: розгляд вимог кредиторів у попередньому засіданні у справі про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос”, с.Макарьово, Мукачівський район,


За участю представників:

Від ініціюючого кредитора (Мукачівська ОДПІ) –не з”явилися,

Від ініціюючого кредитора (Мукачівське відділення державного казначейства) – Коцур Т.Б., головний юрисконсульт управління Державного казначейства у Закарпатській області (довіреність №01-23/448 від 14.07.2006р.),

Від боржника –Гардубей І.М.,  директор СтзОВ „Колос”, Т.Гарапко, головний бухгалтер,

Розпорядник майном –Бахтин В.В., арбітражний керуючий,

Від кредитора (Мукачівський районний центр зайнятості) –Балога І.С., юрисконсульт (доручення №242 від 11.05.2006р.,

Від кредитора (ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго”) –Долгов О.М., юрисконсульт (доручення №2393 від 19.05.2005р.),

Від кредитора (Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) –Фазикош О.В., головний спеціаліст юридичного відділу виконавчої дирекції Фонду  (доручення №07-07-2092 від 01.12.2005р.),

Від кредитора (ДАК „Хліб України”) –Дуркота Г.М., юрисконсульт (доручення №34 від 10.08.2006р.),


                                                              ВСТАНОВИВ:

          На виконання ухвали суду від 12.01.2006р. №6/220 в офіційному друкованому виданні “Голос України” №14 від 25.01.2006р. розміщена публікація про порушення справи про банкрутство  Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос”, с.Макарьово, Мукачівський район.  

          Розпорядником майна, Бахтин В.В., на виконання вищевказаної ухвали, подано реєстр вимог кредиторів та відповідне повідомлення, з якого вбачається часткове визнання майнових вимог слідуючого кредитора –Управління Пенсійного фонду України в Мукачівському районі, в повному обсязі.

          Судовим розглядом вимог кредитора встановлено наступне:

          Управлінням Пенсійного фонду України в Мукачівському районі, заявлено вимогу до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю

„Колос”, с.Макарьово на суму 45367,99грн., в тому числі: 18528,26грн. –несплачені страхові внески на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування; 14825,40грн. –несплачені платежі по відшкодуванню пільгової пенсії та 12014,33грн. –штрафна санкція та пеня. Вказана вимога  підтверджується звітами за лютий-грудень 2004р., звітами за січень-грудень 2005р., Рішенням господарського суду Закарпатської області №8/56 від 14.05.2004р., Рішенням господарського суду Закарпатської області №9/223 від 19.10.2005р., Рішенням господарського суду Закарпатської області №/3 від 23.01.2006р., тощо.

          Письмовим рішенням боржник заперечив проти визнання вимог вказаного кредитора у частині штрафних санкцій.

    За результатами розгляду вимог Управління Пенсійного фонду України в Мукачівському районі у попереднього засідання, суд дійшов до висновку, що вимоги кредитора в розмірі  45367,99грн., в тому числі: 18528,26грн. –несплачені страхові внески на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування; 14825,40грн. –несплачені платежі по відшкодуванню пільгової пенсії та 12014,33грн. –штрафна санкція та пеня підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів, як такі, що належним чином обгрунтовані та заявлені з достатніх підстав.

          Керуючись ст.ст.1,14,15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України,


СУД УХВАЛИВ:

1. Визнати Управління Пенсійного фонду України в Мукачівському районі (м.Мукачево, вул.Миру, 151) конкурсним кредитором Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос”, с.Макарьово в розмірі 45367,99грн., в тому числі: 18528,26грн. –страхові внески на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування (третя черга); 14825,40грн. –несплачені платежі по відшкодуванню пільгової пенсії (третя черга) та 12014,33грн. –штрафна санкція та пеня (шоста черга).


2. Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, - не розглядаються і вважаються погашеними. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.


3. Дату скликання загальних зборів кредиторів призначити на 29.09.2006р.


4. На вирішення зборам кредиторів поставити питання, перелік яких передбачено ст.16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржика або визнання його банкрутом.


4. Розпоряднику майна  в  термін до 21.09.2006р. подати суду відомості про результати проведення зборів кредиторів (протокол засідання) відповідно до вимог ст.16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.


5.  Вирішення питання про подальше провадження у справі про банкрутство призначити на 07.11.2006р. на 11 год.


6. Копію ухвали надіслати кредитору, боржнику та розпоряднику майна       Бахтину В.В.  


 Суддя                                                                                                      Й.Й.Кадар

  • Номер:
  • Опис: про зобовязання вчинити певні дії
  • Тип справи: Позовна заява(звичайна)
  • Номер справи: 6/220
  • Суд: Господарський суд міста Києва
  • Суддя: Кадар Й.Й.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.04.2008
  • Дата етапу: 18.04.2008
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація