Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #77644418


ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження


11 березня 2019 рокуЛьвів№ 857/1368/19


Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -ОСОБА_1

суддів -ОСОБА_2

ОСОБА_3


перевіривши апеляційну скаргу адвоката ОСОБА_4, подану в інтересах ОСОБА_5 на рішення  Закарпатського окружного адміністративного суду  від 20 листопада 2018 року  у справі № 0740/899/18 за адміністративним позовом ОСОБА_6 до Національного агенства з питань запобігання корупції   про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії,


ВСТАНОВИВ:


Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження.

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.

Керуючись статтями 296, 300 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою  адвоката ОСОБА_4, подану в інтересах ОСОБА_5  на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду  від 20 листопада 2018 року    у справі № 0740/899/18 за адміністративним позовом ОСОБА_6 до Національного агенства з питань запобігання корупції   про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом  п’ятиденного  строку з моменту вручення копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.


Суддя-доповідач ОСОБА_1

судді ОСОБА_2

ОСОБА_3





























Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація