ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
УХВАЛА
11.08.06 Справа № 4/318.
Суддя Батюк Г.М., розглянувши матеріали справи за позовом
Державного підприємства “Луганськвугілля”, м. Луганськ
до Лутугинського професійного ліцею №20, м. Лутугине Луганської області
про стягнення 39654 грн. 62 коп.
представники сторін:
від позивача – не прибув (явка обов’язкова);
від відповідача –Смик Г.М., дов.№01-08/570 від 10.08.06.
Представник відповідача подав клопотання про не здійснення судової фіксації судового процесу , яке судом задовольняється.
Суть спору: заявлені вимоги про стягнення боргу за надання комунальних послуг у сумі 21898 грн. 88 коп., інфляційних нарахувань у сумі 12938 грн. 90 коп., 3% річних у сумі 2898 грн. 27 коп., 7% штрафу у сумі 1532 грн. 92 коп.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши представника відповідача, суд
в с т а н о в и в:
Представник позивача у судове засідання не прибув, про причини неявки суд не повідомив, не виконав вимоги ухвали господарського суду Луганської області від 19.07.06.
Від сторін необхідно витребувати додаткові документи.
Тому розглянути справу у даному судовому засіданні не має можливості, та розгляд справи слід відкласти.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 38,75, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
ухвалив:
1.Розгляд справи відкласти на 29.08.06 на 11 год. 00 хв.
2.Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду, кімн. 317.
3. Зобов’язати позивача - надати: нормативне обгрунтування позовних вимог щодо суми заборгованості за період 2001-2005р.р.; копії договорів на надання комунальних послуг відповідачу за період 2001-2005р.р.( оригінали для огляду, копії до справи); докази пролонгації договорів на надання комунальних послуг за період 2001-2005 р.; докази надання комунальних послуг за період 2001-2005 р.р.; пояснення на відзив відповідача; документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні; копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ підприємств позивача та відповідача на день розгляду справи; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту); зі своєї ініціативи провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, акт звірення надати суду.
4. Зобов’язати відповідача надати: нормативно обґрунтувати відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів і заперечень; належні докази виконання зобов’язань по договору; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту); копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ на день розгляду справи; відомості про банківські реквізити та ідентифікаційний код; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем з наданням необхідних документів.
Звертаю увагу сторін на те, що згідно п.5 ст.83 ГПК України суд має право стягнути в доход держбюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву, або витребуваних судом матеріалів, а також за ухилення від здійснення дій, покладених судом на сторону.
Справу розглянути за участю повноважних та компетентних представників сторін (явка обов‘язкова).
Суддя Г.М.Батюк