Судове рішення #779565
Справа № 2-676/2007р

Справа № 2-676/2007р.

УХВАЛА

20 лютого 2007 року                                        Олександрійський міськрайонний суд

Кіровоградської області

в складі:  головуючого - судді  - Ясенової Т.І.

при секретарі                                        - Турік Л.С.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Олександрії цивільну справу за позовом КП "Теплокомуненерго" до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості та по зустрічній позовній заяві ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до КП 'Теплокомуненерго" про звільнення від оплати послуг з теплопостачання,-

ВСТАНОВИВ :

КП 'Теплокомуненерго" звернувся з позовом до суду про стягнення з відповідачів заборгованості за отриману теплову енергію, в сумі 2625грн. 85коп. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до суду з зустрічною позовною заявою про звільнення від оплати послуг з теплопостачання.

Від КП 'Теплокомуненерго" надійшла заява про відмову від позову та закриття провадження у справі, у зв'язку з тим, що ОСОБА_1 14.07.2000р. встановила індивідуальне опалення і її квартира була відключена від централізованого опалення, а тому позовна заява від 05.02.2006р. про відшкодування з неї заборгованості за використану теплову енергію є неправомірною.

Від ОСОБА_1 та ОСОБА_2 надійшла заява про залишення зустрічної позовної заяви без розгляду, на підставі п.5 ч.І ст.207 ЦПК України.

КП "Теплокомуненерго роз'яснено наслідки відмови від позову та закриття провадження у справі, передбачені ч.З ст.206 ЦПК України.

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 роз'яснено наслідки залишення позовної заяви без розгляду, передбачені ч.2 ст.207 ЦПК України.

Суд приймає відмову позивача КП "Теплокомуненерго" від позову та заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про залишення зустрічної позовної заяви без розгляду.

Оскільки КП "Теплокомуненерго", на підставі рішення Олександрійської міської ради №29 від 19.05.2006р., звільнено від сплати державного мита, то судовий збір необхідно віднести на рахунок держави.

Керуючись 4.4 ст. 130, п.З ч.І ст.205, ст. ст.206, п.5 ч.І ст.207, ст.ст. 209, 210 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову від позову. Закрити провадження у справі за позовом КП 'Теплокомуненерго до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

Зустрічну позовну заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до КП 'Теплокомуненерго" про звільнення від оплати послуг з теплопостачання -залишити без розгляду.

Судовий збір в сумі 51грн. - віднести на рахунок держави.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-деннии строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя-

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація