Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #77962547

18.03.2019 Справа № 756/789/19

Справа № 756/789/19

Провадження № 1-кп/756/684/19


У Х В А Л А

18 березня 2019 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Пересунько Я.В. при секретарі судових засідань Гладкій Ю.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві питання про виправлення описки у вироку суду, -

в с т а н о в и в:

Вироком Оболонського районного суду м. Києва від 28.01.2019 року обвинуваченого ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України. та призначено відповідне покарання.

Проте у вироку суду допущено описку, а саме у вступній та мотивувальній частині вироку помилково зазначено положення КК України, які інкриміновано ОСОБА_2, а саме: замість правильного «ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України» вказано «ч. 2 ст. 185 КК України».

У судове засідання учасники судового засідання не з'явились.

Відповідно до ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.

Дослідивши матеріали провадження, суд дійшов висновку про виправлення допущеної у вироку суду описки.

Керуючись ст. 379 КПК України, слідчий суддя -

у х в а л и в:

Виправити описку в тексті вироку Оболонського районного суду м. Києва від 28.01.2019 року, вказавши у вступній та мотивувальній його частинах інкриміновані ОСОБА_2 статті закону про кримінальну відповідальність, в порушенні яких він обвинувачувався, а саме: «ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України» замість помилково зазначеного «ч. 2 ст. 185 КК України».

Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом 7 днів з моменту її оголошення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Суддя Я.В. Пересунько


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація