- Правопорушник: Москаленко Дмитро Анатолійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
18.03.2019 Справа № 758/15979/18
Справа № 758/15979/18
Провадження № 3/756/1622/19
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 березня 2019 року м. Київ
Суддя Оболонського районного суду м. Києва Пересунько Я.В., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Управління патрульної поліції в місті Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_2, -
в с т а н о в и в:
21 лютого 2019 року до суду надійшов адмінматеріал, відповідно до якого ОСОБА_1 25 листопада 2018 року о 23:45 год. в м. Києві по вул. Сім'ї Кульженків, біля будинку №8, керував автомобілем НОМЕР_1, з явними ознаками наркотичного сп'яніння, а саме: зіниці очей не реагують на світло, порушення координації рухів. Від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху.
ОСОБА_1 у судовому засіданні вину не визнав. Додатково пояснив, що працює водієм підприємства «Київхліб» у нічну зміну та о 2 год. 26 листопада 2018 року мав бути на роботі для виїзду на маршрут, тому дуже поспішав. З цих підстав він відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння і наразі розуміє свою помилку. Автомобіль, після складання протоколу про адміністративне правопорушення, з місця зупинки допоміг забрати його керівник, який прибув туди на прохання ОСОБА_1
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення та відеозапис із нагрудної камери патрульного поліцейського, суд робить наступні висновки.
Відповідно до ч. 1 ст. 130 КУпАП керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Досліджений судом відеозапис із нагрудної камери патрульного поліцейського свідчить про те, що ОСОБА_1 на пропозицію поліцейського пройти огляд на стан наркотичного сп'яніння в спеціалізованому медичному закладі відмовився.
Про те, що ОСОБА_1 відмовляється від проходження огляду на стан сп'яніння, свідчить і зроблений ним власноручно запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
За таких обставин суд робить висновок про те, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП.
Водночас провадження щодо притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності підлягає закриттю, виходячи з наступного.
Згідно із ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення, адміністративне правопорушення було вчинено 25 листопада 2018 року, а адміністративний матеріал надійшов до Оболонського районного суду м. Києва лише 21 лютого 2019 року.
За таких обставин, станом на 18 березня 2019 року провадження у справі підлягає закриттю у зв'язку зі спливом 25 лютого 2019 року строків притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.
На підставі викладеного, керуючись статтями 38, 130, 307, 308 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_2) винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП.
Провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_2) за ч. 1 ст. 130 КУпАП - закрити у зв'язку зі спливом строків притягнення до адміністративної відповідальності.
На постанову у справі про адміністративне правопорушення може бути подано апеляційну скаргу до Київського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Я.В.Пересунько
- Номер: 3/758/7250/18
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 758/15979/18
- Суд: Подільський районний суд міста Києва
- Суддя: Пересунько Я.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.12.2018
- Дата етапу: 26.12.2018
- Номер: 3/756/1622/19
- Опис: керування т-з в с-с
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 758/15979/18
- Суд: Оболонський районний суд міста Києва
- Суддя: Пересунько Я.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.02.2019
- Дата етапу: 18.03.2019