Судове рішення #78079777


Справа № 2-а-2509/11

№ б/н

П О С Т А Н О В А

іменем України


12 квітня 2011 року                                                        

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючої судді Соколянської О.М. розглянувши у порядку скороченого провадження в приміщенні суду м. Новомосковська адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії з перерахунку пенсії з врахуванням її підвищення,

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про соціальний захист дітей зійни” від 18.11.2004 року № 2195-ІV, ст. 28 Закону України “Про загальнооб’язкове державне пенсійне страхування”, Рішенням Конституційного Суду України від 9 липня 2007 року № 6- рп/2007, Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп, ст.ст. 2, 11, 69, 71, 94, 104, 158-159, 162-163, 183-2 КАС України, суд

постановив:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії з перерахунку пенсії з урахуванням її підвищення на 30% згідно ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни” задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області, що виразилась у невиконанні вимог ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни” при нарахуванні та виплаті ОСОБА_1 в період з 08 серпня 2010 року по 08 лютого 2011 року.

Зобов’язати Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 підвищення пенсії згідно статті 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни” та ч.1 ст. 28 Закону України “Про загальнооб’язкове державне пенсійне страхування” за період з 08 серпня 2010 року по 08 лютого 2011 року в розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком, з урахуванням різниці, яка була виплачена у цей період.

Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 судові витрати в розмірі 3,40 грн.

Зобов’язати Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області виконати постанову негайно.

Постанова набирає законної сили через десять днів після отримання її копії сторонами, а в разі оскарження постанови в апеляційному порядку після розгляду апеляційної скарги апеляційним адміністративним судом.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня отримання її копії, шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного адміністративного суду Дніпропетровської області через Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області з одночасним направленням копії апеляційної скарги до апеляційного адміністративного суду Дніпропетровської області.

                       

Суддя                                                 О.М. Соколянська


  • Номер: 123
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2509/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Соколянська О.М.
  • Результати справи: відмовлено у відкритті провадження
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.04.2011
  • Дата етапу: 05.11.2012
  • Номер: 2-а/2988/11
  • Опис: Про зобов'язання нарахувати та виплатити недоплачену соціальну допомогу до пенсії
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2509/11
  • Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Соколянська О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.04.2011
  • Дата етапу: 28.04.2011
  • Номер: 2-а/1511/2687/11
  • Опис: про визнання відмови дача нарахувати та виплатити щомісячну державну соціальну допомогу дітям війни безпідставною
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2509/11
  • Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
  • Суддя: Соколянська О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.05.2011
  • Дата етапу: 14.10.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація