Справа № 6-23/2010 року
У Х В А Л А
11 лютого 2010 року Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області у складі:
головуючого – судді Горбенко С.А.
при секретарі – Артюх Т.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Первомайська заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду, -
ВСТАНОВИВ :
22 квітня 2008 року по цивільній справі № 2-1419/2008 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частки від його заробітку (доходу), але не менше, ніж 30 % від прожиткового мінімуму для дитини встановленого віку – на кожну дитину, щомісячно до повноліття дітей, Первомайським міськрайонним судом Миколаївської області постановлено рішення про задоволення даного позову.
03 лютого 2010 року позивач по зазначеній цивільній справі звернулася до суду із заявою про виправлення описки в рішенні суду від 22 квітня 2008 року, мотивуючи своє звернення тим, що в рішенні невірно зазначено її прізвище.
В судове засідання сторони не з’явилися, про час, місце слухання справи були повідомлені належним чином. Неявка сторін не перешкоджає розгляду питання про виправлення описки в судовому рішенні.
Вивчивши матеріали зазначеної вище справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може виправити допущені в судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
З матеріалів цивільної справи, а саме з ксерокопії паспорту слідує, що прізвище позивачки «Воловей».
Разом з тим, у вказаному вище рішенні суду допущена описка - при написанні прізвища позивачки.
Таким чином встановлено, що судом при написанні рішення допущена описка в прізвищі позивачки, замість «Воловей» зазначено «Валовей», що є опискою, яку слід виправити.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Внести виправлення в рішення Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 22 квітня 2008 року в справі № 2-1419/2008 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частки від його заробітку (доходу), але не менше, ніж 30 % від прожиткового мінімуму для дитини встановленого віку – на кожну дитину, щомісячно до повноліття дітей - прізвище позивачки замість «Валовей» читати «Воловей».
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Миколаївської області через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційну скаргу може бути подано без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після цього, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
СУДДЯ: