Судове рішення #7853355

Справа 2 -272/10

 ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

01 лютого 2010   року                                               м.Ніжин

 

         Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі:

головуючої -  судді  Діденко  О.П.

при секретарі  Чепелі М.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ніжині справу за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю „НіжинТеплоМережі”  до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті за теплову енергію,

В С Т А Н О В И В:

У позові до суду позивач  ТОВ „НіжинТеплоМережі” просив  стягнути з відповідачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 823 грн.65 коп. заборгованості  за спожиту теплову енергію: теплозабезпечення та гаряче водопостачання,  мотивуючи тим, що відповідачі, проживаючи у ІНФОРМАЦІЯ_1 та являючись споживачами теплової енергії, за період  з 01.01.2009 року по 31.10.2009 року  оплату її вартості  не провели.

В судовому засіданні   представник позивача  ОСОБА_3  позовні вимоги підтримала   та  просила їх задовольнити із зазначених у позові підстав.

       Відповідачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 у судове засідання не з”явилися. Судова повістка вручена  ОСОБА_1 позивачем по справі, що  дозволяється ч.5 ст.74 ЦПК України. Оскільки відповідачі про причину неявки суд не повідомили і про відкладення справи не просили, то суд визнав можливим провести заочний розгляд справи, проти чого представник позивача не заперечувала.              

Так як розмір заборгованості  підтверджується розрахунком позивача, що на а.с. 3,   а довідкою КП «СЕЗ» на а.с.4 підтверджується, що відповідачі проживають за вказаною позивачем адресою, тобто є споживачами теплової енергії, а відповідно до ст.ст. 67, 68  ЖК України плата за комунальні послуги повинна вноситися щомісяця та  на підставі затверджених тарифів, виходячи з яких проводилося нарахування розміру заборгованості, і правильність нарахування  суми заборгованості відповідачами за зазначений у позові період не оспорювалася, а відповідно до ст.64 ЖК України повнолітні члени  сім»ї  несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність за зобов»язаннями, що випливають із договору найму  жилого приміщення, то суд приходить до висновку про необхідність позовні вимоги задовольнити у повному обсязі,  стягнувши суму заборгованості з відповідачів у солідарному порядку,  а також відповідно до ст.88 ЦПК України  з відповідачів у солідарному порядку на користь позивача слід  стягнути понесені  ним та документально підтверджені витрати з інформаційно-технічного забезпечення  розгляду справи  у сумі 30 грн. та на користь держави судовий збір у розмірі  51 грн.

Керуючись ст.ст. 213, 215, 224, 226  ЦПК України, ст.ст. 64, 67, 68 ЖК України,   суд

    В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги  ТОВ «НіжинТеплоМережі»  задовольнити.

Стягнути солідарно з  ОСОБА_1, ОСОБА_2  на користь товариства з обмеженою відповідальністю „НіжинТеплоМережі”  823 (вісімсот двадцять три) грн..65 коп. заборгованості  за спожиту теплову енергію,  30 (тридцять) грн. у повернення витрат на інформаційно-технічне забезпечення  розгляду справи, а всього стягнути 853 (вісімост п»ятдесят три)грн.65 коп., та 51 (п»ятдесят одну) грн. судового збору на  користь держави.

Рішення може бути   оскаржено  в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернігівської області через Ніжинський міськрайонний суд  шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги  або в порядку, передбаченому  ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.  Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

Суддя:                             Діденко О.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація