Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #78814727

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД


У Х В А Л А


06 травня 2019 року м. Чернігів




Унікальний номер справи № 750/11554/18

Апеляційне провадження № 22-ц/4823/625/19


Чернігівський апеляційний суд в особі судді Вінгаль В.М., вивчивши матеріали апеляційних скарг ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням,


в с т а н о в и в :

Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 11 квітня 2019 року задоволено клопотання ОСОБА_1, ОСОБА_2 та поновлено строк на апеляційне оскарження рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року. Апеляційні скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року було залишено без руху у зв'язку з несплатою судового збору. Запропоновано скаржникам протягом десяти днів з дня отримання даної ухвали усунути зазначені в ухвалі недоліки.

Зазначені в ухвалі недоліки апеляційних скарг усунуто своєчасно.

Форма і зміст поданих апеляційних скарг відповідає вимогам ст.356 ЦПК України. До апеляційних скарг додані копії відповідно до кількості учасників справи.

Відповідно до ч.4 ст.359 ЦПК України у зв'язку з поновленням строку на апеляційне оскарження, підлягає зупиненню рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року.

Враховуючи те, що перешкоди для відкриття апеляційного провадження у справі відсутні, то на підставі ч.1 ст.359 ЦПК України, вважаю за необхідне відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами у даній справі.

Керуючись ст.ст. 359, 360, 361 ЦПК України,


у х в а л и в :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Зупинити дію рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15 лютого 2019 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження направити Деснянському відділу державної виконавчої служби міста Чернігів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до відома.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та апеляційні скарги направити учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи право подати до Чернігівського апеляційного суду відзив на дані апеляційні скарги у письмовій формі з доказами надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи в строк до 17 травня 2019 року.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається - https://cna.court.gov.ua/sud4823/.


Суддя В.М.Вінгаль


  • Номер: 2/750/191/19
  • Опис: про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 750/11554/18
  • Суд: Деснянський районний суд м. Чернігова
  • Суддя: Вінгаль В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.10.2018
  • Дата етапу: 21.12.2019
  • Номер: 22-ц/4823/625/19
  • Опис: про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 750/11554/18
  • Суд: Чернігівський апеляційний суд
  • Суддя: Вінгаль В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.04.2019
  • Дата етапу: 27.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація